Newsletter

Konferencja: "Prezentacja krytycznego stanowiska organizacji branżowych wobec decyzji Lasów Państwowych. Sytuacja przemysłu drzewnego w Polsce"

07.10.2022, 10:00aktualizacja: 07.10.2022, 10:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 05.10.2022, godz. 14:00

Podczas konferencji przedstawione zostały krytykowane przez branżę decyzje Lasów Państwowych, których skutki odczuje cała branża drzewna w Polsce, a w konsekwencji zwykli konsumenci. Omówiono istotne zmiany w zasadach sprzedaży drewna na rok 2023 oraz wskazano na najbardziej kontrowersyjne rozwiązania podjęte przez Lasy Państwowe.

Źródło informacji: Polska Izba Przemysłu Drzewnego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.10.2022, 10:00
Źródło informacji Polska Izba Przemysłu Drzewnego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.