Newsletter

Konferencja Przedsiębiorców w ramach Inicjatywy „Pasa i Drogi” zakończona sukcesem. Firma Hinen aktywnie uczestniczyła w globalnej współpracy

14.11.2023, 17:03aktualizacja: 14.11.2023, 17:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Hinen (1)
Hinen (1)

PEKIN, 14 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- W ostatnim czasie przywódcy ponad 150 krajów wydelegowali swoich przedsiębiorców do udziału w III. Forum Międzynarodowej Współpracy w ramach Inicjatywy „Pasa i Drogi”. Chińskie krajowe przedsiębiorstwo technologiczne Hinen wzięło udział w wydarzeniu otwierającym III. Forum Międzynarodowej Współpracy w ramach Inicjatywy „Pasa i Drogi”, a mianowicie w Konferencji Przedsiębiorców z obszaru „Pasa i Drogi” i zorganizowało ceremonię podpisania porozumienia. Jako krajowe przedsiębiorstwo technologiczne integrujące badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis, Hinen zatrudnia ponad 10 tysięcy pracowników i posiada 5 dużych baz produkcyjnych.

Hinen zajmuje się badaniami i rozwojem oraz globalną sprzedażą domowych systemów magazynowania energii, hybrydowych falowników solarnych, przenośnych zasilaczy i zestawów akumulatorów. Firma zatrudnia ponad 400 profesjonalnych techników ds. badań i rozwoju, posiada ponad 150 patentów, a jej celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie energii odnawialnej do użytku zewnętrznego, domowego i poza siecią.

Konferencja Przedsiębiorców z obszaru „Pasa i Drogi” jest najważniejszym wydarzeniem upamiętniającym 10. rocznicę uruchomienia Inicjatywy „Pasa i Drogi”. Jest to również ważna dla wszystkich stron platforma dyskusji na temat wysokiej jakości rozwoju. Sponsorami wydarzenia były: Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego, Komisja Nadzoru i Administracji Aktywów Państwowych Rady Państwa oraz Chińska Federacja Przemysłu i Handlu. Temat przewodni Konferencji brzmiał: „Wspólne tworzenie wysokiej jakości inicjatywy Pasa i Drogi oraz wspólne wysiłki na rzecz rozwoju i osiągnięcia dobrobytu”.

W tegorocznej Konferencji wzięło udział ponad 1100 uczestników, w tym przedstawiciele wysokiego szczebla. Wydarzenie może poszczycić się szerokim zasięgiem uczestniczących krajów i silną reprezentacją. Wśród omówionych obszarów znalazły się między innymi: infrastruktura, czysta energia, sztuczna inteligencja, biomedycyna, usługi finansowe, nowoczesne rolnictwo i tranzyt kolejowy. Podczas Konferencji osiągnięto porozumienie o współpracy w zakresie projektów o wartości 97,2 mld USD, przekraczając liczbę projektów i wartość umów, jakie odnotowano podczas poprzedniej edycji Konferencji.

Jako krajowe przedsiębiorstwo technologiczne firma Hinen aktywnie uczestniczyła w Konferencji Przedsiębiorców w ramach Inicjatywy „Pasa i Drogi” i podpisała umowy o współpracy z partnerami branżowymi. Firma będzie w dalszym ciągu wnosić swój wkład na rzecz badań i rozwoju oraz innowacji w dziedzinie domowych systemów magazynowania energii, hybrydowych falowników solarnych i zestawów akumulatorów, a także będzie dostarczać rozwiązania z zakresu produktów przyjaznych dla środowiska oraz wysokiej jakości rozwiązania w obszarze energii odnawialnej do użytku zewnętrznego, domowego i poza siecią.

Hinen będzie wykorzystywać swoje zalety w zakresie technologii i innowacji produktowych, współpracując z partnerami w celu promowania współtworzenia wysokiej jakości inicjatywy „Pasa i Drogi” oraz wnosząc pozytywny wkład we wspólny rozwój i dobrobyt.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2275758/image_5028007_3344508.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2275759/image_5028007_3344853.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2275760/image_5028007_3344962.jpg

Źródło: Hinen

KONTAKT:

e-mail: market@hinen.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.11.2023, 17:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ