Newsletter

Konferencja: „Przemysł cementowy w Polsce podąża drogą neutralności klimatycznej”

30.04.2021, 13:50aktualizacja: 30.04.2021, 13:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.04.2021, godz. 10:00

Tematyka spotkania: znaczenie przemysłu cementowego dla gospodarki i budownictwa; wkład branży cementowej w ochronę klimatu i środowiska; w kierunku neutralności klimatycznej i OZE; nowe technologie redukcji emisji CO2; paliwa alternatywne w przemyśle cementowym; przemysł cementowy w okresie pandemii-BHP; wyniki i aktualne problemy przemysłu cementowego.

Źródło informacji: Stowarzyszenie Producentów Cementu

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.04.2021, 13:50
Źródło informacji Stowarzyszenie Producentów Cementu
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.