Newsletter

Konferencja USIR: branża ubezpieczeniowa musi wspólnie minimalizować globalne ryzyka

03.10.2023, 08:00aktualizacja: 03.10.2023, 11:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
„Demografia, niestabilność geopolityczna, wciąż wysoka inflacja, zmiany klimatyczne - te globalne trendy i wyzwania w oczywisty sposób generują olbrzymie ryzyka dla całego systemu finansowo-ubezpieczeniowego w Polsce. W tak niespokojnych czasach szczególnie ważne okazują się tego typu wydarzenia, pozwalające wszystkim interesariuszom wymienić się informacjami, pomysłami i dobrymi praktykami, a w efekcie: formułować, jako cała branża, najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze oferty dla naszych klientów” - powiedział Maciej Rapkiewicz, członek zarządu PZU S.A. i PZU Życie S.A., oraz gość konferencji Ubezpieczenia, Sprzedaż, Innowacje, Ryzyko.

W pierwszej edycji konferencji zorganizowanej przez Projekt Europejski Kongres Finansowy w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wzięli udział wybitni eksperci z Polski i zagranicy, reprezentujący instytucje regulacyjne i nadzorcze, czołowe zakłady ubezpieczeniowe, dystrybutorów produktów ubezpieczeniowych, firmy doradcze oraz renomowane ośrodki naukowe.

Więcej informacji odnaleźć można na stronie EKF.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 03.10.2023, 08:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ