Newsletter

Konferencja "Zarządzanie Uczelnią 2015"

17.11.2015, 16:59aktualizacja: 17.11.2015, 16:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zarzadzanie Uczelnia 2015
Zarzadzanie Uczelnia 2015
Rozwój szkoły wyższej w warunkach międzynarodowej konkurencji to wiodący temat konferencji "Zarządzanie Uczelnią 2015".

Omawiane będą: rola strategii w rozwoju uczelni, budowanie efektywnego przywództwa, gospodarka finansami i zasobami uczelni, uzyskiwanie przewagi konkurencyjnej, skuteczne wykorzystywanie środków europejskich, fuzje i konsolidacja uczelni - w Polsce i Europie. W ramach konferencji odbędzie się również Gala Nagrody Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015.

Konferencja, organizowana wspólnie przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy" i firmę doradczą PCG Polska, odbędzie się 23 i 24 listopada w Warszawie. Będzie to miejsce profesjonalnej debaty i wymiany najlepszych praktyk w zarządzaniu szkołami wyższymi. Zaproszono znakomitych gości z grona teoretyków i praktyków zarządzania uczelniami.

Gość specjalny, prof. Antonio Rendas, rektor Uniwersytetu NOVA w Lizbonie, wieloletni przewodniczący Rady Rektorów Uniwersytetów Portugalskich (CRUP), przedstawi trendy i wyzwania w zarządzaniu uczelniami w Europie.

Wśród panelistów i prowadzących sesje znajdują się profesorowie: Wiesław Banyś, Michał Kleiber, Andrzej Koźmiński, Stanisław Bielecki, Marian Gorynia, Andrzej Eliasz, Bogusław Smólski, Jerzy Woźnicki, Marek Rocki, Elżbieta Mączyńska i Ryszard Górecki.

W ramach konferencji odbędzie się również Gala Nagrody Liderów Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015. Do nagrody, która zostanie przyznana w pięciu kategoriach, kandyduje 26 nominowanych z 16 uczelni. Uwaga: Rejestracja na konferencję obejmuje także udział w Gali.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Courtyard by Marriott Airport Hotel.

Rejestracja na konferencję: http://www.lumen.edu.pl/konferencja/rejestracja

KONTAKT:

Marcin Luterek

tel.+48 22 53 53 712

e-mail: info@lumen.edu.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 17.11.2015, 16:59
Źródło informacji Fundacja Edukacyjna Perspektywy
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ