Newsletter

Biznes i finanse

Konferencja: „Zielony Ład na polskiej kolei” - panel pt. „Kolej efektywna energetycznie – inwestycje w infrastrukturę i rozwiązania zwiększające efektywne wykorzystanie energii”

12.03.2021, 09:50aktualizacja: 12.03.2021, 10:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 11.03.2021, godz. 13:00

Konferencja: „Zielony Ład na polskiej kolei” - panel pt. „Kolej efektywna energetycznie – inwestycje w infrastrukturę i rozwiązania zwiększające efektywne wykorzystanie energii”.

Rozwój kolei jako najbardziej ekologicznego środka transportu zbiorowego idealnie wpisuje się założenia EZŁ, który za główne cele dla sektora transportowego przyjął znaczne ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i osiągnięcie bardziej zrównoważonego rozwoju.

Uczestnicy poszczególnych paneli rozmawiali o związanych z tym potrzebach taborowych przewoźników, inwestycjach w infrastrukturę i rozwiązania zwiększające efektywne wykorzystanie energii, a także o działaniach, jakie powinna podjąć kolej, aby przekonać osoby dotychczas korzystające z transportu indywidualnego do wyboru pociągu.

Źródło informacji: PKP Intercity S.A.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 12.03.2021, 09:50
Źródło informacji PKP Intercity S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.