Newsletter

Biznes i finanse

Konferencja Związku Polskiego Leasingu: „Podsumowanie wyników 2020 r. na rynku leasingu i wynajmu aut”

15.02.2021, 15:19aktualizacja: 15.02.2021, 15:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 15.02.2021

Podczas konferencji podsumowane zostały wyniki polskiej branży leasingowej oraz branży wynajmu aut w 2020 r. W czasie konferencji, która odbyła się w formie zdalnej, wystąpili eksperci Związku Polskiego Leasingu, członkowie Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu oraz Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Eksperci zaprezentowali prognozy dla rynku leasingu na najbliższy rok i odnieśli je do otoczenia makroekonomicznego.

Źródło informacji: Związku Polskiego Leasingu

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 15.02.2021, 15:19
Źródło informacji Związku Polskiego Leasingu
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ