Newsletter

Biznes i finanse

Konin: Nowoczesny park magazynowy

22.06.2022, 21:02aktualizacja: 22.06.2022, 21:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Konin
Fot. UM Konin
W Koninie powstaje nowoczesny park magazynowy. To inwestycja Accolade - międzynarodowego inwestora w infrastrukturę magazynową, który działa w 6 krajach europejskich i w Polsce posiada 30 nowoczesnych parków magazynowych. Wartość inwestycji Accolade w Koninie sięga 21 000 000 EUR.

Na terenie położonym w pobliżu centrum miasta, przy ul. Kleczewskiej, powstanie obiekt klasy A, o całkowitej powierzchni 21 000 m kw., składający się z 2 budynków. Realizacja jednego z nich już rozpoczęła się a jego oddanie do użytku planowane jest na czwarty kwartał bieżącego roku. Drugi budynek ma być ukończony na początku 2023 roku.

Inwestycja w Koninie jest przykładem działania Accolade zgodnie ze standardami ESG.  Nowoczesny obiekt magazynowy powstaje na terenie poprzemysłowym i będzie posiadał certyfikację BREEAM, gwarantującą zrównoważone podejście do środowiska.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 22.06.2022, 21:02
Źródło informacji UM Konin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ