Newsletter

Konopiska: Intensywne prace przy gminnych inwestycjach

27.10.2022, 07:20aktualizacja: 27.10.2022, 07:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UG Konopiska
Fot. UG Konopiska
Trwają intensywne prace przy gminnych inwestycjach. Zarówno przy powstającym Domu Seniora, jak i Urzędzie Gminy Konopiska roboty budowlane są wykonywane zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Dom Seniora przy ulicy Częstochowskiej w Konopiskach ma już widoczne ściany i szyb windy. Strop nad parterem został wydeskowany i uzbrojony. Wykonano instalację kanalizacyjną podposadzkową oraz posadzki z chudego betonu.

Natomiast realizowana termomodernizacja Urzędu Gminy Konopiska widoczna jest nie tylko z zewnątrz, ale trwają też intensywne prace wewnątrz budynku. Wykonano docieplenie stropodachu, ścian zewnętrznych wraz z siatką z klejem oraz gruntowanie ścian. Ocieplono kominy wraz z wykonaniem czapek kominowych, zaś obecnie trwa nakładanie tynku na kominach. Wymieniono już 95 % okien i parapetów zewnętrznych. Wewnątrz budynku zainstalowano nowe oprawy oświetleniowe oraz grzejniki. Wykonano instalację elektryczną w pomieszczeniu kotłowni i zamontowano piece gazowe. Obecnie trwają końcowe prace przy wykonaniu instalacji sanitarnej.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.10.2022, 07:20
Źródło informacji Konopiska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ