Newsletter

Krynica Forum: gospodarka współdzielenia to jeden z nowych trendów w społeczeństwie

26.09.2023, 15:28aktualizacja: 26.09.2023, 15:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
„Gospodarka współdzielenia, reużywania rzeczy, gospodarka skupiona na ESG, to nowe trendy w konsumpcji młodych ludzi. Na razie nie wiemy jednak, jak szerokie jest to zjawisko - badamy je” - mówi Wojciech Werochowski, wiceprezes Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Bankowości Detalicznej. Wiceprezes Werochowski wziął udział w panelu „Nowy konsument w nowych czasach? Nastroje i aktywność konsumencka u progu kolejnego ćwierćwiecza”, który się odbył w trakcie Krynica Forum 2023.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.09.2023, 15:28
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ