Newsletter

Long Tale Games wznawia „Life is Feudal: MMO” na Steam z okazji Kampanii na rzecz Przywrócenia Równowagi

19.04.2024, 14:41aktualizacja: 19.04.2024, 14:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Long Tale Games
Business Wire/Long Tale Games

KUALA LUMPUR, Malezja--(BUSINESS WIRE)-- Long Tale Games (LTG) ogłasza wznowienie gry „Life is Feudal: MMO” na platformie Steam. Pragnąc wyrazić uznanie dla społeczności graczy, wydawca zaplanował specjalne wydarzenie - Kampanię na rzecz Przywrócenia Równowagi - adresowane do graczy, którzy z tęsknotą wspominają pierwowzór gry. Gracze, którzy dokonali jakichkolwiek zakupów w poprzedniej wersji „Life is Feudal: MMO” otrzymają specjalne monety LiF, które będzie można wymienić na subskrypcję gry.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240418718158/pl/

Od wielkiego powrotu w czerwcu 2023 r. „Life is Feudal: MMO” przeszła na model subskrypcji i usunięto z niej wszystkie funkcje Pay-to-Win. Zmiana ma na celu zapewnienie równych warunków konkurencji wszystkim graczom, sprzyjając uczciwości, ponieważ powodzenie w grze zależy teraz wyłącznie od umiejętności i wysiłku gracza, a środowisko gry stało się bardziej angażujące. Dotychczas gra była dostępna tylko za pośrednictwem własnej platformy do gier wydawcy (LTG.com), jednak jej nowa odsłona będzie dostępna również w innych sklepach, począwszy od Steam.

"Ogromnie cieszymy się z możliwości udostępnienia >>Life is Feudal: MMO<< szerszej publiczności za pośrednictwem Steam. Ponadto kampania na rzecz przywrócenia równowagi ma na celu okazanie wdzięczności naszej społeczności. Przedsięwzięcie jest wyrazem naszego uznania dla wsparcia otrzymywanego od graczy i zaangażowania na rzecz zapewnienia sprawiedliwego i satysfakcjonującego doświadczenia podczas gry" - powiedział Jewgienij Romin, dyrektor ds. wydawniczych w Long Tale Games, z entuzjazmem odnosząc się do nowej odsłony gry oraz towarzyszącej jej kampanii.

Gra „Life is Feudal: MMO” została starannie dopracowana dzięki szeroko zakrojonym pracom rozwojowym, ukierunkowanej reorganizacji i usunięciu błędów przy jednoczesnym zachowaniu solidnej więzi ze społecznością graczy, a przede wszystkim programistami wzbogacającymi grę o modyfikacje. Nowa odsłona gry jest owocem wprowadzenia ponad 150 aktualizacji treści, w tym nowych elementów, budynków, zawodów i mechaniki rozgrywek, a także długo wyczekiwanych funkcji, takich jak czat głosowy w trakcie gry, systemy uniemożliwiające oszukiwanie oraz dodatkowe treści. Wszystkie te urozmaicenia oraz angażujące wydarzenia, jak np. turniej „King of the Hill”, ogromnie wzbogaciły doświadczenie graczy. Firma pragnie podziękować graczom i społeczności MMO za wierność ulubionemu symulatorowi życia w epoce średniowiecza.

Kolejne kroki w zakresie „Life is Feudal: MMO” obejmują duże aktualizacje inspirowane opiniami społeczności, w tym nową mapę i wiele usprawnień gry, które zaplanowano na połowę 2024 r. Strategia ta podkreśla zaangażowanie LTG na rzecz rozwijania „Life is Feudal: MMO” w ścisłej współpracy ze społecznością graczy.

Czym jest „Life is Feudal: MMO”?

„Life is Feudal: MMO” to sandboksowa produkcja MMORPG, której fabuła toczy się w realistycznym średniowiecznym świecie zwanym Abella. Gracze trafiają do tego dziwnego nowego świata bez jakichkolwiek wspomnień dotyczących przeszłości i szybko muszą poznać podstawowe zasady przetrwania, od polowań i gromadzenia żywności po nawiązywanie sojuszy, które w razie potrzeby przyjdą im z pomocą. Na kolejnych etapach podróży gracze zyskają możliwość zdobycia nowych umiejętności, które umożliwią im stworzenie skomplikowanej broni, wzniesienie budynków, a nawet założenie miast, budowę zamków i potężnych twierdz.

Zarówno dla graczy wyruszających w grupie na wspólny podbój nowych terenów, jak i samotnych wilków przemierzających średniowieczny świat w pojedynkę, starając się przetrwać kolejny dzień, gra oferuje wiele możliwości eksploracji i zyskania cennych zdobyczy niezależnie od obranej przez gracza ścieżki.

Informacje o Long Tale Games

Long Tale Games (LTG) jest wydawcą prowadzącym działalność w dziedzinie multiwersum, którego celem jest wznowienie legendarnych gier wzbogaconych o nową energię i wykorzystujących innowacyjne techniki generowania dochodów i pozyskiwania użytkowników. LTG, która może się poszczycić zróżnicowanym portfolio gier od produkcji klasycznych po wersje web3, wykorzystuje wiedzę branżową do kształtowania, prowadzenia, dalszego rozwoju i wspierania sprzedaży prawdziwych perełek i klasyków, dbając o zapewnienie indywidualnego podejścia do każdego projektu. Najważniejszą rolę w LTG odgrywają specjalni weterani branżowi, którzy wierzą w strategię realizowaną w oparciu o społeczność, angażując graczy w proces rozwoju gier, aby móc tchnąć w nie nowe życie, a tym samym udowodnić swoje zobowiązanie do wskrzeszenia ulubionych produkcji graczy i wsparcia rozwoju nowych przedsięwzięć w świecie gier.

Więcej informacji można znaleźć na stronie corp.ltg.com

Model opłat: miesięczna subskrypcja w cenie 14,99 USD, z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym dla nowych użytkowników oraz 30-dniowym okresem próbnym dla właścicieli pierwowzoru „Life is Feudal: MMO” na platformie Steam.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240418718158/pl/

Źródło: Long Tale Games

KONTAKT:

Derrick Stembridge

globalny dyrektor ds. Public Relations, LTG

e-mail: d.stembridge@longtalegames.com

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.04.2024, 14:41
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ