Newsletter

Lovela: jesteśmy całym sercem. Razem od pierwszego dnia

28.01.2022, 01:00aktualizacja: 28.01.2022, 01:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Lovela
Lovela
W tym roku, podczas 30. Finału WOŚP po raz kolejny serca marki Lovela i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabiją tym samym rytmem, grając na rzecz podopiecznych z oddziałów okulistycznych. Dzięki wspólnie zebranym środkom mali pacjenci otrzymają szansę na naukę otaczającego świata i odczuwanie radości z jego piękna... Bo przecież wzrok daje nam to, czego nie jesteśmy w stanie poznać za pomocą innych zmysłów.

Od ponad 20 lat Lovela jako lider w kategorii prania dziecięcego dba o bezpieczeństwo najmłodszych, dostarczając mamom hipoalergiczne produkty do pielęgnacji dziecięcych ubranek. Dzięki delikatnej i przetestowanej dermatologicznie formule są one bezpieczne dla skóry dziecka już od pierwszych dni życia oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Na znak współpracy przy 30. Finale WOŚP w tym roku po raz kolejny na sklepowych półkach znajdziemy limitowaną edycję mleczek Lovela ze specjalnymi etykietami, na których widnieje czerwone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Graj z Lovela i WOŚP!

Dzięki wsparciu trzech wyjątkowych specjalistek - położnej Katarzyny Płazy-Piekarzewskiej, dermatologa Lidii Ruszkowskiej oraz fizjoterapeutki Ewy Kowalczyk, marka Lovela stworzyła charytatywnego i pełnego merytorycznych treści e-booka, w którym porusza tematykę pierwszych miesięcy życia maluszka oraz emocji, które mogą towarzyszyć mamie w tym wyjątkowym czasie. Już teraz poprzez platformę aukcje.wosp.org.pl każdy z nas może dokonać zakupu oraz wesprzeć zbiórkę 30. Finału WOŚP.

Jak wspomina Paweł Bajorek, dyrektor sprzedaży Reckitt, „Niezwykle cieszy nas fakt, że po raz kolejny możemy zagrać wspólnie z WOŚP. Od lat Lovela cieszy się niegasnącym zaufaniem mam, spełniając swoją misję, jaką jest dbanie o bezpieczeństwo kobiet od 3. trymestru ciąży oraz noworodków od pierwszych dni życia. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda nam się zebrać duże środki na wsparcie podopiecznych na oddziałach okulistycznych, dzięki którym będą mogli uczyć się otaczającego nas świata i cieszyć jego pięknem. Wzrok daje nam to, czego nie jesteśmy w stanie odtworzyć za pomocą innych zmysłów”.

Razem możemy więcej!

Macierzyństwo to wyjątkowy czas, podczas którego szukamy rozwiązań, które zaspokoją potrzeby maluszka oraz uczynią naszą wspólną drogę przyjemną i łatwiejszą tam, gdzie to możliwe. Jeśli oczekujesz przyjścia na świat swojego maluszka, jesteś młodą mamą albo masz w swoim otoczeniu bliską osobę, której chciałabyś sprawić wyjątkowy prezent - e-book Lovela okaże się idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko podaruje dawkę bezcennej wiedzy, ale i posiada wyjątkową moc - moc pomagania.

Źródło informacji: Lovela

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 28.01.2022, 01:00
Źródło informacji Lovela
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ