Newsletter

LPP SA skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte przez GK LPP w lipcu 2014 roku

01.08.2014, 18:46aktualizacja: 01.08.2014, 18:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 20/2014

Zarząd LPP SA informuje, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w lipcu 2014 roku przez GK LPP SA wyniosły ok. 416 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w lipcu 2013 roku o około 14%.

Szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wyniosła 51% i była wyższa o ok. 1 punkt procentowy od marży zrealizowanej w lipcu roku poprzedniego.

Wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - lipiec 2014 roku wyniosła ok. 2.544 mln zł. Przychody te były wyższe o 21% od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi abs/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.08.2014, 18:46
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ