Newsletter

LPP SA Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte przez GK LPP w styczniu 2016 roku

01.02.2016, 13:40aktualizacja: 01.02.2016, 13:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 8/2016

Zarząd LPP SA informuje, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w styczniu 2016 roku przez GK LPP SA wyniosły ok. 417 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w styczniu 2015 roku o około 22%.

Szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wynosiła 42% i była o ok. 7 p.p. niższa od marży zrealizowanej w styczniu roku poprzedniego.

Powierzchnia handlowa sklepów na koniec stycznia wyniosła ok. 842 tys. m kw i była większa o ok. 17% od powierzchni handlowej na koniec stycznia ubiegłego roku.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.02.2016, 13:40
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ