Newsletter

Biznes i finanse

Lżejsze, o dużej mocy, inteligentniejsze: nowa generacja odkurzaczy marki Jimmy już wkrótce w sprzedaży

07.04.2021, 08:31aktualizacja: 07.04.2021, 08:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Jimmy
PR Newswire/Jimmy

SHENZHEN, Chiny, 6 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- Odkurzacze marki Jimmy z najnowszej serii H jeszcze w kwietniu pojawią się w sprzedaży na geekbuying.com. Jak podaje firma, w serii H pojawią się trzy nowe modele: H8, H8 Pro i H9 Pro. Zastosowanie opatentowanej, poziomej konstrukcji cyklonowej pozwoliło ograniczyć spadek mocy ssania przy niskim oporze i znacznym przepływie powietrza. W wyniku rygorystycznych testów z użyciem różnych rozwiązań stwierdzono, że rączka umieszczona u góry urządzenia poprawia wygodę użytkowania w porównaniu z modelem z rączką boczną.

Wysoce intuicyjne

Odkurzacze Jimmy z serii H są wyposażone w inteligentny system interaktywny, który umożliwia inteligentne zarządzanie procesem sprzątania. Dzięki technologii detekcji obciążenia głowicy urządzenie rozpoznaje różne typy podłoża i dostosowuje moc operacyjną w celu zapewnienia bardziej optymalnego i wydajniejszego odkurzania. Serię H cechuje spójna innowacja projektu. Produkty z tej linii posiadają zdejmowalną baterię i przyjazny dla użytkownika moduł ładowania. Urządzenia Jimmy H8 Pro dostępne są wraz ze stojakiem, z kolei Jimmy H9 Pro posiada standardowy uchwyt z funkcją ładowania dla większej wygody przechowywania.

Starannie zaprojektowane

Jimmy H8 Pro posiada lekką jednostkę centralną (o wadze 1,49 kg). Jest to flagowy model na rok 2021 o następujących parametrach: moc ssania 160AW, bateria 3000mAh, żywotność baterii 70 minut (z możliwością wydłużenia do 140 minut przy zastosowaniu dodatkowej zdejmowalnej baterii). Dzięki czteropoziomowej kontroli oszczędności energii i ulepszonej konfiguracji trybu AUTO urządzenie gładko przełącza się z podłogi na dywan przy automatycznej kontroli ssania.

O dużej mocy

H9 Pro to najnowszy i najdoskonalszy model w serii, którego moc jest jedną z najwyższych wśród wszystkich odkurzaczy obecnie dostępnych na rynku. Obok wszystkich podstawowych konfiguracji dostępnych również w modelu H8 Pro, H9 Pro posiada dodatkowo zestaw 8x3000mAh, dzięki czemu żywotność baterii można wydłużyć aż do 80 minut. Elastyczna metalowa rurka ułatwia odkurzanie pod meblami i w trudno dostępnych zakamarkach. Moc ssania 200AW, podobnie jak w przypadku flagowego modelu z roku 2020 – JV85 Pro, plasuje urządzenie Jimmy H9 Pro wśród wiodących odkurzaczy z segmentu premium.

Fachowa wiedza firmy Jimmy

Jimmy specjalizuje się w realizacji badań, rozwoju i produkcji bezprzewodowych odkurzaczy, posiadając ponad 25-letnie doświadczenie w tej branży. Jest to jedna z nielicznych firm w branży, która stworzyła w pełni zautomatyzowany i funkcjonalny zakład produkcji odkurzaczy oraz innych towarów konsumenckich.

www.Jimmy.eu

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1481523/2000x1000_Logo.jpg

Źródło: Jimmy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.04.2021, 08:31
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ