Newsletter

Marka CHiQ otrzymała najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Canstar Blue

02.02.2021, 10:40aktualizacja: 02.02.2021, 10:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Changhong Australia
PR Newswire/Changhong Australia
Najwyższe miejsce w kategorii chłodzenia na Canstar Blue 2020.

MELBOURNE, Australia, 2 lutego 2021 r. /PRNewswire/ -- Międzynarodowy projektant i producent elektroniki użytkowej oraz urządzeń gospodarstwa domowego, firma CHiQ, została nagrodzona najwyższą oceną w kategorii „Największe zadowolenie klienta – chłodzenie" w konkursie Canstar Blue 2020. CHiQ to nowa generacja wysokiej klasy inteligentnych urządzeń domowych pochodzących z Changhong, obejmująca kompleksowy zestaw domowej elektroniki użytkowej z internetem, takich jak telewizory, lodówki, klimatyzatory i małe AGD. Wraz z początkiem ery technologii 5G, międzynarodowy tryb interakcji ulegnie ponownemu udoskonaleniu, i to dzięki urządzeniom CHiQ.

W corocznym badaniu rynku przeprowadzonym przez australijską firmę Canstar Blue, CHiQ znalazła się na szczycie listy najlepszych marek urządzeń chłodniczych, zdobywając pięć gwiazdek w następujących kategoriach: świeżość żywności, wzornictwo, jakość wyposażenia, ogólne zadowolenie i wiele innych.

David Esler, dyrektor generalny ds. sprzedaży i marketingu w CHiQ mówi, że nagroda jest potwierdzeniem wiodącej innowacyjności i jakości marki przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny.

„Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy uznani za lidera w kategorii satysfakcji klienta, co zdecydowanie przypisujemy metodologii CHiQ, polegającej na tworzeniu urządzeń zorientowanych na potrzeby człowieka" – mówi Esler.

CHiQ posiada 40 produktów w swoim rosnącym asortymencie chłodziarek i zamrażarek, w tym lodówki retro, hybrydowe modele chłodziarko-zamrażarek, urządzenia montowane obok siebie, na górze i na dole, szereg modeli zamrażarek skrzyniowych i lodówek barowych.

Obecnie firma CHiQ rozszerza swój katalog innowacji produktowych na rok 2021, planując dodanie w tym roku szeregu urządzeń do prania oraz monitorów komputerowych.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1430218/image_1.jpg

Źródło: Changhong Australia

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.02.2021, 10:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ