Newsletter

Biznes i finanse

MBANK SA (53/2021) Wybór nowego członka Rady Nadzorczej mBanku S.A.

25.10.2021, 20:44aktualizacja: 25.10.2021, 20:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 53/2021

Zarząd mBanku S.A. ("Bank") podaje do wiadomości, że uchwałą Rady Nadzorczej Banku z dnia 25 października 2021 r. Dr Armin Barthel został powołany na stanowisko członka Rady Nadzorczej Banku z dniem 25 października 2021 r. na okres do czasu zakończenia obecnej kadencji Rady Nadzorczej.

Dr Armin Barthel pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego jako Group Chief Compliance Officer oraz Anti-Money Laundering Officer w Commerzbanku AG od kwietnia 2016 r. i odpowiada za wszystkie jednostki compliance grupy, w tym jej zagraniczne oddziały i spółki zależne.

Po studiach prawniczych w Marburgu i Wielkiej Brytanii oraz aplikacji prawniczej i uzyskaniu doktoratu z nauk prawnych w Hamburgu, dr Armin Barthel rozpoczął karierę w 2003 roku we frankfurckiej kancelarii prawniczej Hengeler Mueller.

W 2005 roku dołączył do działu prawnego Commerzbank AG we Frankfurcie, gdzie zajmował różne stanowiska, ostatnio od 2012 roku jako General Counsel i Dyrektor ds. Prawnych North America w nowojorskim oddziale Commerzbanku.

Według posiadanych przez Bank informacji, Dr Armin Barthel nie wykonuje działalności konkurencyjnej względem Banku.

Zgodnie ze stosowanymi przez Bank kryteriami Dr Armin Barthel nie jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej Banku.

Dr Armin Barthel nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.10.2021, 20:44
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ