Newsletter

MBANK SA (64/2020) Decyzja Zarządu o likwidacji spółki zależnej mFinance France SA

13.10.2020, 19:53aktualizacja: 13.10.2020, 19:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 64/2020

Zarząd mBanku S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Bank") informuje, że w dniu 13 października 2020 r. podjął uchwałę (dalej "Uchwała") o likwidacji spółki zależnej mFinance France SA (dalej "mFinance"), w której Bank posiada 100% akcji oraz 100% głosów w kapitale zakładowym. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Likwidacja mFinance nastąpi po przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych procedur zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami prawa. Bank poinformuje o zakończeniu procesu likwidacji spółki odrębnym raportem bieżącym.

Likwidacja mFinance jest konsekwencją realizowanych przez Zarząd Banku działań zmierzających do uproszczenia struktury organizacyjnej grupy kapitałowej Banku.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2020, 19:53
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.