Newsletter

Biznes i finanse

MEDICALGORITHMICS SA (3/2022) Zakończenie negocjacji oferty objęcia akcji Spółki

20.01.2022, 18:43aktualizacja: 20.01.2022, 18:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 3/2022

Zarząd Medicalgorithmics S.A. ("Spółka") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 41/2021 o rozpoczęciu negocjacji dotyczących objęcia akcji Spółki w związku z otrzymaniem wstępnej, niewiążącej oferty objęcia akcji Spółki w podwyższonym kapitale zakładowym przez Pana Rafała Brzoskę ("Inwestor") informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał od Inwestora pismo informujące o odstąpieniu od dalszych negocjacji w sprawie potencjalnej transakcji. Jak wynika z otrzymanego przez Spółkę pisma Inwestor uznał, że warunki biznesowe transakcji, jak również obecny moment cyklu gospodarczego oraz zwiększona zmienność rynków finansowych nie dostarczają wystarczających powodów co do kontynuacji negocjacji nad przeprowadzeniem potencjalnej transakcji. W konsekwencji negocjacje dotyczące objęcia akcji Spółki zostały zakończone.

Zarząd kontynuuje proces przeglądu opcji strategicznych oraz działania optymalizacyjne w tym nakierowane na rozwój sprzedaży. O postępach w tym zakresie i ewentualnych zmianach w realizowanych scenariuszach Spółka będzie informować w trybie przewidzianym przepisami prawa.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.01.2022, 18:43
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ