Newsletter

MI: spotkanie ministra Adamczyka z ministrami państw Grupy Wyszehradzkiej (komunikat)

01.10.2018, 11:38aktualizacja: 01.10.2018, 11:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MI informuje:

Budowa kolei dużych prędkości, szlak Via Carpatia i Pakiet Mobilności będą tematami dzisiejszego spotkania ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka z ministrami państw Grupy Wyszehradzkiej, w którym wezmą Peter Szijjarto, minister spraw zagranicznych Węgier, Arpad Ersek, minister transportu i budownictwa Słowacji oraz Dan Tok, minister transportu Czech. Spotkanie odbędzie się 1 października 2018 r. w Szczyrbskim Plesie na Słowacji. Ministrowie podpiszą deklarację w sprawie rozwoju projektu kolei dużych prędkości łączących wszystkie państwa Grupy Wyszehradzkiej.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ tnt/ krap/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.10.2018, 11:38
Źródło informacji MI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ