Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PEKIN, 2 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ - Wyróżnienie „najbardziej konkurencyjnego centrum konferencyjno-wystawienniczego w Chinach w roku 2018" (2018 China's Most Competitive Convention and Exhibition Center) trafiło do Międzynarodowego Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego w Zhuhai (Zhuhai International Convention and Exhibition Center) należącego do firmy Zhuhai Huafa Modern Service Klc Holdings Ltd. Do wręczenia nagród doszło na uroczystości zorganizowanej przez CMIC w dniach 7 do 8 grudnia w Pekinie. Organizacja CMIC jest sponsorowana przez Komitet Rozwoju Turystyki w Pekinie (Beijing Tourism Development Committee) oraz Stowarzyszenie Konferencji, Wystaw i Wydarzeń w Chinach (China Convention Exhibition Event Society).
Międzynarodowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze w Zhuhai objęło pozycję solidnego gracza branżowego. W ciągu ostatnich czterech lat działalności Centrum zdobyło kilka nagród: Gold Five Star Award for Excellent Exhibition Venues, China's Best Conference Hotel (Center), China's Top Ten Exhibition Centers for the Exhibition industry, The Most Influential Exhibition Complex itp. Ciesząc się tak znamienitą historią, Międzynarodowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze w Zhuhai stało się najbardziej konkurencyjnym kompleksem wystawowym w południowej części Chin.
Centrum oferuje obszar wystawowy zajmujący 30 000 metrów kwadratowych, halę bankietową o powierzchni 4500 metrów kwadratowych, 45 sal konferencyjnych z zaawansowanym wyposażeniem i elastyczną konfiguracją, luksusowe usługi cateringowe dla nawet dziesięciu tysięcy gości, a także wysokiej jakości usługi wystawowe i atrakcje nadmorskie. Międzynarodowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze w Zhuhai w ciągu ostatnich kilku lat charakteryzowało się rozwojem pod względem jakości. Jak do tej pory w Centrum odbyło się ponad 110 wystaw i wydarzeń, ponad 2600 przyjęć, wśród których spotkania grup liczących ponad 1000 uczestników stanowiły 40% całości, 1800 przyjęć z posiłkami, a progi centrum od 2014 r. przekroczyło ponad 3 miliony wystawców i gości.
Biorąc pod uwagę oficjalne otwarcie mostu Hongkong-Zhuhai-Makao i rozbudowę obszaru zatoki Guangdong-Hongkong-Makao, Centrum z pewnością czeka okres intensywnego rozwoju. Kierując się wizją stania się ważnym „luksusowym kompleksem wystawowym w obszarze zatoki Guangdong-Hongkong-Makao" w Chinach, Międzynarodowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze w Zhuhai ma przed sobą kilka fascynujących i aktywnych lat.
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/802326/ZHUHAI_building.jpg
Źródło: Zhuhai Huafa Modern Service Klc Holdings Ltd
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 02.01.2019, 12:54 |
Źródło informacji | PR Newswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Rozszerzona odpowiedzialność producenta to wyzwanie dla producentów, samorządów, branży odpadowej i recyklerów PAP
Dla nas najważniejszym elementem ostatnich dni i tygodni jest rozszerzona odpowiedzialność producenta, ponieważ dotyka ona całego obiegu materiałowego: od producentów, przez samorządy, branżę odpadową, po recyklerów – podkreślił Kamil Majerczak, CEO PreZero w Polsce, podczas XXXIV Forum Ekonomicznego w Karpaczu.- 15.09.2025, 11:41
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
XXXIV Forum Ekonomiczne w Karpaczu - wiodąca platforma dialogu
Ponad 6 tysięcy gości przyjechało na XXXIV Forum Ekonomiczne w Karpaczu, które odbyło się w dniach 2-4 września 2025 roku. Przez trzy dni przedstawiciele polityki, biznesu, ekonomii, nauki i kultury z ponad 50 krajów świata debatowali o najważniejszych wyzwaniach współczesności, koncentrując się wokół hasła przewodniego tegorocznego Forum: „Czas transformacji - jaka będzie Europa przyszłości?”.- 15.09.2025, 11:40
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Fundacja Instytut Studiów Wschodnich
-
Image
Maczfit i smaki dzieciństwa
Każdy z nas ma w pamięci zapachy i smaki, które przenoszą nas do beztroskich lat dzieciństwa. Wystarczy je przywołać, by znów poczuć się jak dziecko - siedzące przy kuchennym stole i czekające na ulubione danie przygotowane z sercem przez mamę czy babcię. Aromat drożdżowych racuchów unoszący się w kuchni, kremowy budyń z cynamonem jedzony prosto z rondelka, gorąca zupa pomidorowa czy makaron z truskawkami i śmietaną - właśnie takie dania zapamiętujemy na całe życie. Są częścią naszych historii i rodzinnych tradycji.- 15.09.2025, 10:46
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Maczfit
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ