Newsletter

Biznes i finanse

Międzynarodowe Cyfrowe Targi Expo Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej 2021

19.10.2021, 08:33aktualizacja: 19.10.2021, 08:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PEKIN, 19 października 2021 r. /PRNewswire/ -- 18 października 2021 r. na „platformie wystawienniczej online” należącej do Chińskiej Rady ds. Promocji Handlu Międzynarodowego rozpoczęły się Międzynarodowe Cyfrowe Targi Expo Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej prowadzone pod auspicjami Chińskiej Rady ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT), a zorganizowane wspólnie przez Chińską Izbę Handlu Międzynarodowego (CCOIC) i spółkę ZhongZhan Information Cooperation Data Service.

Odpowiadając na zainteresowanie chińskich przedsiębiorstw oraz potrzeby nabywców z Europy Środkowej i Wschodniej, targi te zorganizowano na platformie online będącej również miejscem, w którym przedsiębiorcy będą mogli prowadzić negocjacje online i skorzystać z usług dostosowanych do ich wymagań. Udział w targach bierze niemal 1000 przedsiębiorstw z Chin. Podczas targów zaprezentowane zostaną wyroby włókiennicze i odzież, wyroby bawełniane pochodzące z głównych obszarów produkcji bawełny w Chinach, urządzenia medyczne, sprzęt i materiały budowlane, artykuły podarunkowe, artykuły biurowe, artykuły gospodarstwa domowego i meble, elektronika użytkowa i inne. Na targach zaaranżowanych zostanie 13 alejek wystawienniczych, między innymi alejka „chińskich marek”, na której zaprezentowane zostaną przedsiębiorstwa, produkty i usługi reprezentujące Chiny; w alejce „usługi handlowe” zaprezentują się przedsiębiorstwa oferujące usługi handlowe, promujące na świecie „chińskie usługi” dla łańcucha przemysłowego, łańcucha wartości i logistyki.

W dzisiejszych czasach prowadzenie różnego rodzaju wydarzeń w mieszanym trybie online i offline jest nową normą w branży wystawienniczej. Chińska Rada ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT) prowadzi aktywne działania na rzecz umożliwienia chińskim przedsiębiorstwom „utrzymania zamówień” i „ustabilizowania handlu zagranicznego” poparte doświadczeniami w organizowaniu targów cyfrowych, wykorzystywaniu pełnej gamy funkcjonalności oferowanych przez platformę wystawienniczą w chmurze oraz dążeniami do osiągnięcia celów rozwoju Chin, współpracy gospodarczej Chin z państwami Europy Środkowej i Wschodniej, chińskimi rezultatami w zapobieganiu i kontrolowaniu pandemii, a także krajowymi wytycznymi dla otoczenia biznesowego oraz wykładnią międzynarodowych umów handlowych, wartościami indeksów trudności w handlu i innymi informacjami. Podczas targów odbędzie się sześć spotkań umożliwiających skojarzenie podmiotów zajmujących się przede wszystkim produkcją wyrobów włókienniczych i odzieży, a także wyrobów bawełnianych pochodzących z głównych obszarów produkcji bawełny w Chinach, urządzeń medycznych, sprzętu i materiałów budowalnych, artykułów podarunkowych i biurowych, artykułów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej, które umożliwią chińskim przedsiębiorstwom nawiązanie i rozwinięcie komunikacji online z politykami i przedsiębiorcami z Europy Środkowej i Wschodniej.

Targi potrwają 10 dni i zakończą się 27 października 2021 r.

Źródło: ZhongZhan Information Cooperation Data Service Companya

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.10.2021, 08:33
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ