Newsletter

Biznes i finanse

Międzynarodowe targi ogrodnicze w Tulln

14.08.2014, 14:25aktualizacja: 14.08.2014, 14:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

TYLKO od 28 sierpnia do 1 września 2014 r. W tym największe w Europie targi florystyczne Motyw przewodni: "Świat muzyki"

W dniach 28 sierpnia - 1 września br. centrum wystawiennicze w Tulln otworzy swe podwoje dla wszystkich miłośników kwiatów i ogrodnictwa, w ramach największych targów florystycznych w Europie. Wspaniałe kompozycje, fantastyczne bukiety, bajeczne stawy i zachwycające tematycznie krajobrazy z pewnością zainspirują wielu do budowy własnego „zielonego domu”.

Korzystając z 200 000 kwiatów, najlepsi austriaccy ogrodnicy i floryści stworzą scenki nawiązujące do wdzięcznego motywu przewodniego targów - "Świat muzyki". Przedstawiona zostanie klasyka, w tym walc "Nad pięknym modrym Dunajem" Johanna Straussa, "Czarodziejski Flet" Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz najsłynniejsze dzieło Vivaldiego - "Cztery pory roku". Ponadto goście będą mogli posłuchać najlepszej muzyki pop i rock, m.in. latino rocka Carlosa Santany w utworze "Black Magic Woman", "A Bed in a Cornfield" Jürgena Drewsa oraz "Yellow Submarine" Beatlesów.

Dopełnieniem bogatego programu będą liczne pokazy specjalne, takie jak "Der Spiegel-Park" (ang. "The Park of Mirrors"; pol. "Park luster"), "Genuss mit Phantasie" (ang. "Imaginative Consumption"; pol. "Fantazyjna konsumpcja") czy "GartenVIELFALT" (ang. "GardenDIVERSITY"; pol. "OgrodowaRÓŻNORODNOŚĆ").

Ponad 500 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje, a także będzie oferować tysiące produktów i nowatorskich pomysłów związanych z projektowaniem ogrodów, kwiatami i innymi roślinami, owocami, warzywami itd. Jeśli szukasz kwiatów ciętych i roślin ozdobnych do umieszczenia na balkonie, tarasie dachowym lub w domu albo interesują Cię kompleksowe projekty ogrodów z meblami ogrodowymi, stawami kąpielowymi i basenami, to nie możesz przegapić Międzynarodowych Targów Ogrodniczych w Tulln.

Międzynarodowe targi ogrodnicze w Tulln - w tym największe w Europie targi florystyczne

Godziny otwarcia:

TYLKO od czwartku 28 sierpnia do poniedziałku 1 września

Otwarte codziennie w godz. 9.00 - 18.00

Tulln Trade Fair Centre

Austria

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.messe-tulln.at

Opłata za wstęp:

Dorośli: 11,00 EUR

Grupy (co najmniej 20-osobowe) oraz osoby starsze i studenci: 9,00 EUR

Dzieci i młodzież od 6 do 15 lat: 2,00 EUR

Dzieci do lat 6: wstęp wolny

KONTAKT:

Barbara Nehyba, MSc

Kierownik ds. komunikacji

MESSE TULLN GmbH

3430 Tulln

Austria

tel. +43/2272/624030

e-mail: messe@messetulln.at

www.messe-tulln.at

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.08.2014, 14:25
Źródło informacji APA-OTS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ