Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Seniorzy, ludzie o stabilnych dochodach, którym nie grozi utrata źródeł utrzymania, są dziś pożądanymi klientami wielu instytucji finansowych, w tym pożyczek online. Jak pokazują badania, emeryci są solidnymi dłużnikami, gwarantującymi terminowe spłacanie rat. Miloan Polska znalazł się wśród liderów rynku.
Według portalu finansowego eBroker.pl, firmy pożyczkowe oferują tej grupie więc rozmaite zachęty. W najnowszym zestawieniu Miloan Polska (obok Vivus, Szybka Gotówka, Wonga) znalazł się wśród liderów firm, oferujących najlepsze warunki pożyczek dla seniorów.
„Starsze osoby coraz częściej korzystają z Internetu i są zainteresowane pozabankowym finansowaniem niewielkich wydatków. Z myślą o starszych czytelnikach eBroker.pl sprawdziliśmy, które firmy mają dla nich najlepszą ofertę pożyczkową” - napisała redakcja portalu.
Warto wspomnieć, że wiele firm oferujących szybkie pożyczki przez Internet, ustala znacznie niższe limity wieku dla najstarszych wnioskodawców. Z propozycji niektórych firm pożyczkowych, nie mogą skorzystać osoby liczące sobie więcej niż 65 lat lub 70 lat. Miloan ma ten limit znacznie podniesiony do 75 lat.
„Bez wątpienia wszystkie analizowane firmy oferują preferencyjne warunki pierwszej „chwilówki”. W przypadku niektórych firm, pożyczki dla nowych klientów (o wartości do 1500 zł) wiążą się z opłatą. Klienci Miloan mają możliwość otrzymania pożyczki za darmo do 1500 zł” - podkreśla Beata Szwankowska, prezes Miloan Polska.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 30.11.2017, 12:13 |
| Źródło informacji | Miloan Polska |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz: nauka i przemysł chemiczny wspólnie budują bezpieczeństwo i odporność Polski PAP
Opracowywanie i komercjalizowanie technologii militarno-obronnych czy podwójnego zastosowania to jeden ze strategicznych kierunków Sieci Badawczej Łukasiewicz. Wiele z tych projektów realizowanych jest w ścisłej współpracy instytutów Sieci z polskim przemysłem chemicznym, na czele z gigantem tej branży - Grupą Azoty. „Synergia naszych kompetencji, doświadczeń oraz zasobów skutecznie wzmacnia bezpieczeństwo kraju” - mówił dr Hubert Cichocki, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz, podczas Kongresu Polska Chemia.- 12.06.2026, 16:42
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
EKF 2026: Alior Bank jest gotowy na wspieranie suwerenności polskiej gospodarki PAP
Alior Bank jest gotowy na wspieranie suwerenności polskiej gospodarki, polskich przedsiębiorców oraz krajowego biznesu w tym, aby nie tylko rozwijał się w Polsce, ale był również gotów do ekspansji zagranicznej - zapowiedział Wojciech Przybył, wiceprezes zarządu Alior Bank podczas 16. Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie.- 12.06.2026, 15:54
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Alior Bank na EKF 2026: brakuje funduszy, które brałyby na siebie ryzyko inwestowania w nowe technologie PAP
Na stan sektora bankowego wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest brak funduszy, które brałyby na siebie ryzyko podejmowania inwestowania w nowe technologie. Bank nie zawsze jest dobrym partnerem do finansowania takich inwestycji. „Bank ma określone funkcje, które stara się optymalnie, z pełną odpowiedzialnością, wypełnić i eksploatować środki w taki sposób, w jaki jest to możliwe z punktu widzenia jego funkcji czy regulacji” - powiedział Zdzisław Wojtera, wiceprezes zarządu Alior Bank S.A. podczas 16. Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie.- 12.06.2026, 15:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ