Newsletter

Minister Buda: musimy pogodzić reindustrializację z wymaganiami klimatycznymi

28.09.2023, 11:43aktualizacja: 28.09.2023, 14:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
„Jesteśmy w kluczowym momencie, żeby pogodzić reindustrializację Europy i wymagania klimatyczne, ten Zielony Ład, który jest trochę w oderwaniu od realiów, jakie mamy, po Covidzie i po wojnie, w globalnej konkurencji o nowe uprzemysłowienie świata” - powiedział Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii. Waldemar Buda wziął udział w panelu „European Battery Market”, który odbył się w trakcie Kongresu Nowej Mobilności w Łodzi i był poświęcony rozwiązaniom prawnym związanym z rozwojem europejskiej produkcji baterii do samochodów elektrycznych.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 28.09.2023, 11:43
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.