Newsletter

Ministerstwo Infrastruktury: Koncert i pokaz dronów wśród atrakcji dnia otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej (komunikat)

09.09.2022, 12:38aktualizacja: 09.09.2022, 12:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Infrastruktury informuje:

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami na temat przebiegu uroczystości otwarcia kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną informujemy, że plany Ministerstwa Infrastruktury dotyczące wydarzeń zaplanowanych na 17 września br. pozostają aktualne.

Wszystkie wydarzenia odbędą się na Mierzei Wiślanej, przy nowym kanale żeglugowym. Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godz. 12:00. Natomiast o godz. 16:00 zostanie otwarta Strefa Rodzinna. Dwie godziny później rozpocznie się koncert, który potrwa do ok. godz. 21:45, zaś po jego zakończeniu zaplanowany został pokaz dronów.

Wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów – m.in. dotyczących dojazdu i parkingów – można znaleźć na stronie www.otwarcie-mierzei.pl.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy Prawo prasowe. (PAP)

kom/ mk/ mmu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.09.2022, 12:38
Źródło informacji MI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.