Newsletter

Biznes i finanse

MOSTOSTAL ZABRZE SA (40/2022) Informacja o nabyciu akcji Spółki przekazana w trybie art. 19 Rozporządzenia MAR

05.08.2022, 16:14aktualizacja: 05.08.2022, 16:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 40/2022

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

MOSTOSTAL ZABRZE S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 5 sierpnia 2022 r. do Spółki wpłynęło od KMW Investment sp. z o.o. - osoby blisko związanej z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki Panem Krzysztofem Jędrzejewskim, zawiadomienie przekazane w trybie art. 19 Rozporządzenia MAR, o nabyciu przez ten podmiot akcji Spółki. Treść ww. zawiadomienia Spółka przekazuje w załączeniu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.08.2022, 16:14
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ