Newsletter

MOSTOSTAL ZABRZE SA (42/2022) Otrzymanie przez spółkę zależną zlecenia od Transgourmet Polska Sp. z o.o.

12.08.2022, 22:17aktualizacja: 12.08.2022, 22:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 42/2022

Zarząd MOSTOSTAL ZABRZE S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 12 sierpnia 2022 r. w godzinach wieczornych MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. - spółka zależna Emitenta, otrzymała od Transgourmet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zlecenie na budowę budynku Hali Logistycznej FoodService Transgourmet Polska Sp. z o.o. w Gliwicach w formule Generalnego Wykonawstwa (Zlecenie).

Uzgodnione obustronnie wynagrodzenie netto za wykonanie prac wynosi ok. 15% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej MOSTOSTAL ZABRZE za 2021 r. i ma charakter ryczałtowy.

Termin zakończenia prac: IV kwartał 2023 r.

W ramach uzgodnionych warunków przewidziano karę umowną w przypadku naruszenia terminów realizacji prac jako wartość procentową liczoną od wynagrodzenia netto, na poziomie standardowo stosowanym w tego typu umowach.

Umowa na powyższe Zlecenie zostanie zawarta w najbliższych dniach. W przypadku niedojścia do zawarcia umowy Emitent poinformuje o tym odrębnym raportem bieżącym.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.08.2022, 22:17
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.