Newsletter

Biznes i finanse

Możliwość zakupu lub wyczarterowania superjachtu VIANNE o długości 52 m z użyciem wszystkich głównych kryptowalut i NFT (niewymienialnych tokenów)

30.11.2021, 09:23aktualizacja: 30.11.2021, 09:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Superyacht VIANNE
PR Newswire/Superyacht VIANNE
Pierwszy superjacht wystawiony na sprzedaż z możliwością zapłaty NFT.

FORT LAUDERDALE, Floryda, 30 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Właściciel superjachtu VIANNE włoskiej firmy Benetti o długości 52 m, w pełni wyposażonego z lądowiskiem dla helikopterów oraz jacuzzi na tarasie widokowym, potwierdził, że w przypadku sprzedaży statku, po zapłacie 10 procent depozytu w walucie tradycyjnej (EUR/USD), saldo płatności za sprzedaż może zostać pokryte nie tylko w formie tradycyjnej, ale również w dowolnej dużej kryptowalucie, w tym: BTC, ETH, DOGE, SOL, FTM, BNB lub głównym NFT, w tym: Cryptopunks, BAYC Apes.

Wystawiony na sprzedaż za kwotę 8 900 000 EUR, VIANNE jest słynnym superjachtem o stalowym kadłubie z aluminiową nadbudówką, zbudowanym zgodnie z klasyfikacją ABS, którego zewnętrzny projekt przygotował Stefano Natucci. Ten superjacht o zasięgu transatlantyckim przeszedł w 2021 r. kompletny remont techniczny i kosmetyczny we włoskiej stoczni Arpeca i zaliczył niedawno badania klasy i bandery. Posiada klasę komercyjną i jest dostępny do czarterowania. VIANNE może pomieścić 12 gości w 5 prywatnych kabinach, a jego załoga obejmuje 12 doświadczonych marynarzy, na których czele stoi szanowany włoski kapitan Alberto Zambelli. Do jachtu dodano ostatnio nowe meble wewnętrzne i zewnętrzne marki Ralph Lauren i odświeżono zasoby sprzętu wodnego, m.in. dodając nową zjeżdżalnię wodną oraz pływającą platformę wodną z basenem.

Chociaż znaczenie płatności kryptowalutami w branży jachtów rośnie, to właśnie VIANNE będzie największym jachtem w historii, który można kupić za NFT. To świetna wiadomość dla wielu potencjalnych kupców z całego świata i wyjątkowa szansa na sprzedaż tak dużego jachtu za niewymienialne tokeny. VIANNE można obejrzeć po uprzednim umówieniu na Karaibach lub na Florydzie. Nabywców i brokerów zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami, aby uzyskać więcej informacji. Tej zimy VIANNE dostępny jest również do czarterowania za 196 tys. dolarów tygodniowo na Karaibach.

Klip wideo prezentujący superjacht VIANNE: https://www.youtube.com/watch?v=15LUUlvy0oU

Więcej informacji i zdjęć / filmów VIANNE, na stronie internetowej: www.myvianne.com lub pod adresem e-mail: sale@myvianne.com / charters@myvianne.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1697399/Photo_2.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1697400/Photo_1.jpg

Źródło: Superyacht VIANNE

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.11.2021, 09:23
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ