Newsletter

Biznes i finanse

Można już zgłaszać swoje propozycje do konkursu fotograficznego Photo Contest CGAP 2014

01.07.2014, 20:18aktualizacja: 01.07.2014, 20:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

<a href="https://photocontest.cgap.org/cgap">https://photocontest.cgap.org/cgap</a>

WASZYNGTON, 1 lipca 2014 /PRNewswire/ - Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do corocznego konkursu fotograficznego CGAP Photo Contest, którego celem jest wyróżnienie wybitnych fotografii spośród prac fotografów-amatorów i profesjonalistów z całego świata nawiązujących do integracji finansowej.

W celu obejrzenia multimediów związanych z niniejszą informacją prasową, wejdź na stronę: http://www.multivu.com/players/English/7065952-cgap-2014-photo-contest-financial-inclusion

Zdjęcie - http://photos.prnewswire.com/prnh/20140701/123582

Logo - http://photos.prnewswire.com/prnh/20110412/MM81963LOGO

Zgłoś swoje zdjęcia do tegorocznego konkursu CGAP Photo Contest przez Internet na: CGAP.org do 8 października.

Firma CGAP poszukuje zdjęć ilustrujących niezwykłe sposoby dostępu do różnych usług finansowych - takich jak oszczędności, ubezpieczenia, płatności czy kredyty - mogących pomóc osobom ubogim radzić sobie w trudnych sytuacjach finansowych. Mobilne usługi finansowe to jedno z narzędzi, z którego korzystają miliony takich osób celem poprawienia swoich warunków życiowych. Usługi te nie są jednak jedyną opcją. Inne przykłady aktywnej integracji finansowej obejmują m.in. lokalne grupy oszczędnościowe, małe przedsiębiorstwa i mikrofinanse. Prace zgłaszane do CGAP Photo Contest mogą przedstawiać różnorodne produkty, instytucje oraz metody. Co więcej, mogą dotyczyć dowolnej tematyki społecznej, gospodarczej, rozwojowej i technicznej. Przyjmowane są zdjęcia z każdego zakątka świata, wykonane zarówno na obszarach wiejskich, jak i miejskich.

Poprzedni zwycięzcy przedstawili zaskakujące i pomysłowe zdjęcia, którymi podzielili się z organizacjami działającymi w dziedzinie integracji finansowej i ogólnoświatowych mediów. Jak dotąd najbardziej konkurencyjna była zeszłoroczna edycja konkursu - przyjęto wtedy 3 890 zgłoszeń z ponad 90 krajów. Zdjęcia nagrodzone w zeszłorocznym konkursie zyskały uznanie na całym świecie oraz zostały umieszczone w internetowych galeriach zdjęć m.in. przez BBC Mundo, BBC Vietnam, Huffington Post oraz Business Insider.

W 2014 r. zostanie przyznanych wiele nagród, w tym za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, a także dla zwycięzcy wybranego w głosowaniu powszechnym.

Pomóż nam pokazać światu za pomocą zdjęć, jak integracja finansowa może wpłynąć na poprawę życia osób ubogich, zgłaszając swoje zdjęcia i przekazując to ogłoszenie innym. Zgłoś swoje zdjęcia już dziśprzekaż wiadomość o konkursie swoim znajomym.

CGAP

Konsultatywna Grupa Pomocy Ubogim (ang. the Consultative Group to Assist the Poor; CGAP) jest ogólnoświatową spółką w skład której wchodzą 34 wiodące organizacje dążące do poprawy integracji finansowej. CGAP pracuje nad rozwojem nowoczesnych rozwiązań prowadząc praktyczne badania i aktywnie angażując się we współpracę z dostawcami usług finansowych, decydentami oraz fundatorami, celem umożliwienia podjęcia działań na dużą skalę. Posiadająca swoją siedzibę w Banku Światowym grupa CGAP łączy pragmatyczne podejście do odpowiedzialnego rozwoju rynku z opartą na dowodach platformą wsparcia dla zwiększenia dostępu do usług finansowych, których ubodzy ludzie potrzebują aby polepszyć jakość swojego życia. Więcej informacji pod adresem: http://www.cgap.org.

Źródło: CGAP

KONTAKT:

Erin M. Scronce

tel. +1 202 473 3082

e-mail: escronce@worldbank.org

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.07.2014, 20:18
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ