Newsletter

MSP: po spotkaniu w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” (komunikat)

28.01.2015, 18:01aktualizacja: 28.01.2015, 18:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MSP informuje:

Podczas dzisiejszego spotkania z inicjatywy Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ Solidarność skierowanego pismem do Ministerstwa Skarbu Państwa omówiono aktualną sytuację w obszarze sektora elektroenergetycznego, w szczególności w kontekście sytuacji społecznej i bezpieczeństwa pracy oraz zachodzących zmian na rynku krajowym i europejskim. Dyskutowano o możliwości sprostania w przyszłości przez polskie grupy energetyczne wymogom biznesowym rynku energii. Strony uznały za zasadne podjęcie starań utworzenia platformy wspólnego dialogu i przygotowania określonych standardów obowiązujących w sektorze elektroenergetycznym.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Skarbu Państwa, spółek energetycznych będących w nadzorze Ministra Skarbu Państwa oraz przedstawiciele Sekretariatu Górnictwa

i Energetyki NSZZ Solidarność. Strony rozmów podkreślają, że dialog społeczny w sektorze elektroenergetycznym powinien być prowadzony w sposób konstruktywny ze zrozumieniem każdej ze stron i opowiadają się za jego kontunuowaniem.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ azb/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.01.2015, 18:01
Źródło informacji MSP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ