Newsletter

Biznes i finanse

MSZ: Oświadczenie ws. ogłoszenia przez prezydenta Mahmuda Abbasa wyborów w Palestynie (komunikat)

18.01.2021, 16:00aktualizacja: 18.01.2021, 16:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MSZ informuje:

- Polska z uznaniem odnotowuje fakt ogłoszenia wyborów w Palestynie przez prezydenta Mahmuda Abbasa.

Wierzymy, że ich przeprowadzenie jest odzwierciedleniem aspiracji narodu palestyńskiego, stanowić będzie także kluczowy krok w procesie budowania palestyńskiej państwowości, który niezmiennie wspieramy. Liczymy, że odbędą się one w sposób przejrzysty oraz umożliwią wyborcom wyrażenie swojej woli w sposób demokratyczny. Apelujemy do wszystkich zaangażowanych stron, w tym władz palestyńskich i izraelskich, o umożliwienie przeprowadzenia wyborów i zapewnienia ich pokojowego przebiegu na terenie całej Palestyny.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ mro/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.01.2021, 16:00
Źródło informacji MSZ
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ