Newsletter

Biznes i finanse

Na wiosnę rośnie oprocentowanie depozytów w Banku Pekao nawet do 4%

22.04.2022, 13:22aktualizacja: 22.04.2022, 13:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Bank Pekao wprowadza w życie szeroką paletę nowych, wyższych stawek oprocentowania kont oszczędnościowych i lokat dla klientów indywidualnych, a także wdraża nowe produkty oszczędnościowe. Wyższe atrakcyjne stawki dotyczą zarówno środków już posiadanych przez klientów w Pekao, jak i nowych środków, które klienci mogą przenieść z innych banków oraz nowych klientów. Część nowych stawek została wdrożona w ostatnich dniach, a pozostałe wejdą w życie do 4 maja.

"Ruszamy z całą gamą nowych produktów depozytowych. Wprowadzamy atrakcyjne oprocentowanie dla obecnych oraz nowych klientów. Jest to bardzo szeroka oferta obejmująca zarówno konta oszczędnościowe, jak i różne warianty lokat. Oszczędzanie w dużym, stabilnym i bezpiecznym banku, którym jest Pekao opłaca się teraz jeszcze bardziej" – podkreśla Leszek Skiba, prezes zarządu Banku Pekao S.A.

Image
tabela stawek

Podane oprocentowanie jest w skali roku.

Źródło informacji: PEKAO SA

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.04.2022, 13:22
Źródło informacji PEKAO SA
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ