Newsletter

Na wybrzeżach wyspy Al Marjan powstaje drugi obiekt hotelowy Marriott International: W Al Marjan Island

01.09.2023, 10:08aktualizacja: 01.09.2023, 11:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/AETOSWire
Business Wire/AETOSWire

RAS AL-CHAJMA, Zjednoczone Emiraty Arabskie - (BUSINESS WIRE) - Marjan, główny deweloper własnościowych nieruchomości w Ras Al-Chajma, ogłosił dzisiaj rozpoczęcie projektu obiektu W Hotel na wyspie Al Marjan w ramach współpracy między Marriott International, Inc. a Dalands Holding.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230831825889/pl/.

Obiekt W Al Marjan Island, którego wielkie otwarcie planowane jest na początek 2027 r. będzie wyróżniał się w dwojaki sposób - nie tylko jako drugi obiekt hotelowy Marriott International na wyspie, ale także jako pierwsza nieruchomość W Hotel w Ras Al-Chajma, wprowadzający śmiałe wzornictwo marki, niezrównane usługi i ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów do północnego emiratu.

Zlokalizowany na flagowej wyspie archipelagu Marjan, na tle Półwyspu Arabskiego, otoczony górami Yanas i Jais, hotel będzie w jeszcze większym stopniu przyciągać podróżników do tego kwitnącego ośrodka turystycznego.

Ten wspaniały obiekt mieszczący 300 pokoi hotelowych i apartamentów z rozległym widokiem na morze, ma obejmować kultowe przestrzenie takie jak Living Room, WET deck, W Lounge, AWAY Spa i centrum fitness FIT wraz z trzema restauracjami i sklepami.

Abdulla Al Abdouli, dyrektor generalny Marjan, powiedział - "Podczas gdy Ras Al-Chajma słusznie wzmacnia swoją pozycję na mapie turystyki globalnej, jesteśmy dumni z naszego istotnego wkładu w zwiększanie wiarygodności i atrakcyjności emiratu wśród międzynarodowych inwestorów. To zobowiązanie skutkowało ogromną liczbą prestiżowych projektów, takich jak W Al Marjan Island”.

„Cieszymy się z możliwości współpracy z Dalands Holding, dzięki której wprowadzimy niezwykłą energię i dynamiczne wzornictwo marki W na wyspę Al Marjan - powiedział Saahil Lalit, wiceprezes ds. rozwoju, Bliski Wschód, Marriott International. - Ras Al-Chajma jest ciągle cieszącym się dużym zainteresowaniem ośrodkiem turystycznym przyciągającym podróżników z całego świata swoimi idyllicznymi plażami i atrakcjami”.

Saurabh Gupta, dyrektor generalny, Dalands Holding, powiedział - „Wierzymy, że ten jedyny w swoim rodzaju obiekt stanie się niezwykle popularny ze względu na swoje kultowe wzornictwo, luksusowe pokoje i modne opcje kulinarne. Tak jak inne luksusowe hotele w naszym portfolio, tworzymy W Al Marjan Island w oparciu o oczekiwane potrzeby naszych przyszłych gości, przygotowując wyjątkową ofertę i niezapomniane doświadczenia".

Wyspa Al Marjan Island, oferująca białe, piaszczyste plaże o długości 7,8 km i nabrzeże o długości 23 km, różnorodne atrakcje oraz sporty wodne, zmienia sposób postrzegania luksusowych pobytów nad morzem w Ras Al-Chajma.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230831825889/pl/ 

Źródło: Marjan

KONTAKT

Nivine William

e-mail: nivine.william@bcw-global.com 

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.09.2023, 10:08
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ