Newsletter

Biznes i finanse

Najlepsi z najlepszych w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu - do kogo trafią Diamenty ABSL?

16.03.2017, 17:50aktualizacja: 16.03.2017, 17:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

ABSL Diamonds
ABSL Diamonds
Już za pięć dni poznamy laureatów drugiej edycji ABSL Diamonds - prestiżowych nagród, które mają na celu uhonorowanie firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych za ich osiągnięcia w 2016 roku. Międzynarodowe jury wyłoniło finalistów w siedmiu konkursowych kategoriach, a statuetki trafią w ręce zwycięzców podczas uroczystej gali w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej w najbliższy wtorek, 21 marca.

Po raz drugi Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL) prowadzi projekt ABSL Diamonds. Podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej edycji Diamentów, także w tym roku celem jest docenienie firm zespołów za innowacyjne rozwiązania, które nadają nowe kierunki rozwoju sektora. Z końcem lutego jurorzy wybrali nominowanych w każdej z siedmiu konkursowych kategorii: Business Excellence, Customer Experience, Business Game Changer, Vibrant Workplace, Employer Branding, CSR, Talent Development & Education. W tym roku aplikujące firmy zostały podzielone ze względu na skalę prowadzonych w Polsce operacji - na firmy większe (Lions) oraz mniejsze (Tigers).

"Jury nie miało lekkiego zadania - wszystkie spośród niemal setki projektów zgłoszonych do konkursu mają ogromny potencjał. Założeniem naszej inicjatywy jest wyróżnienie firm i zespołów osób, które budują przewagę konkurencyjną poprzez innowacyjne projekty, wysoką jakość oraz kulturę pracy, przyczyniając się do rozwoju całego sektora. Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy podczas gali, w trakcie, której spotkają się czołowi przedstawiciele sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce, nasze międzynarodowe jury, liderzy opinii i przedstawiciele administracji publicznej. To będzie okazja dla wymiany wiedzy i doświadczeń oraz spotkania rozmaitych grup interesariuszy" - mówi Piotr Dziwok, prezes Shell Polska, wiceprezes ABSL i pomysłodawca projektu Diamonds.

Pełna lista nominowanych drugiej edycji ABSL Diamonds znajduje się pod adresem www.absl-diamonds.com/nominees.html. Na tej samej stronie internetowej można zarejestrować się na Galę wręczenia nagród, która odbędzie się we wtorek, 21 marca w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej (start o godzinie 19:00). Część oficjalną dopełni afterparty we wnętrzach Hali Koszyki oddanych do użytku specjalnie na tę okazję.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.03.2017, 17:50
Źródło informacji Publicon
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ