Newsletter

Biznes i finanse

NEONET świętuje 13. urodziny

09.11.2016, 10:13aktualizacja: 09.11.2016, 10:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

13 lat NEONET - infografika
13 lat NEONET - infografika
"Jesteśmy po to, aby nasi klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu i mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością" - to motto przyświeca spółce już od 13 lat. Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM właśnie obchodzi swoje urodziny.

Pierwszy sklep stacjonarny NEONET powstał we Wrocławiu w 2003 roku. Od tamtej pory sieć stawia sobie za cel fachowe doradztwo w zakresie wyboru elektroniki, telewizorów, komputerów, akcesoriów gospodarstwa domowego, którym dzieli się zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi.

Zaufanie do sieci, bogaty asortyment i konkurencyjne ceny sprawiają, że każdego dnia sklepy NEONET odwiedzają dziesiątki tysięcy konsumentów. Z kolei wysoki poziom usług i najwyższą jakość obsługi potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W tym m.in. Gwiazda Jakości Obsługi, Diamenty Forbesa, Złoty Laur Konsumenta, tytuł Created In Poland Superbrands czy 1. miejsce w rankingu Daymakerindex w kategorii sieci AGD/RTV.

NEONET posiada blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju, a ich liczba z roku na rok rośnie. Klienci mogą tutaj nabyć markowe produkty w atrakcyjnych cenach, skorzystać z zakupów na raty oraz z wachlarza bogatej oferty usług dodatkowych takich jak: dostawa sprzętu do domu, montaż czy konfiguracja.

Grupa NEONET od wielu lat angażuje się w działania charytatywne i kampanie społeczne, wspierając m.in. Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu w walce o zdrowe serca najmłodszych pacjentów czy ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka. Ponadto chętnie uczestniczy w życiu codziennym mieszkańców miast i miasteczek, w których posiada swoje sklepy, finansując i wspierając tamtejsze, lokalne inicjatywy.

Ale NEONET to nie tylko salony sprzedażowe. Sieć posiada również sklep internetowy Neonet.pl. Blisko 70% klientów internetowych wybrało już usługę Click & Collect, dzięki której mogą oni dokonywać zakupów drogą elektroniczną, a następnie bezpłatnie odbierać produkty w dowolnym sklepie stacjonarnym NEONET.

Z okazji swoich 13. urodzin NEONET przygotował dla wszystkich urodzinowe mega okazje: cenowe hity, wysokie rabaty, pakiety usług za złotówkę, promocje typu cashback i wiele innych.

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym: www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in. Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

KONTAKT:

Katarzyna Maciaszczyk-Sobolewska

tel. kom. +48 696 402 272

e-mail: katarzyna.maciaszczyk@neoidea.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.11.2016, 10:13
Źródło informacji NEONET
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ