Newsletter

Nowy model GWM PICKUP debiutuje na rynku chińskim

08.04.2022, 08:35aktualizacja: 08.04.2022, 08:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 7 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ -- 22 marca Jingangpao (na rynek chiński), nowy model GWM PICKUP został zaprezentowany w mieście Chengdu w Chinach i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów i konsumentów.

W ramach akcji promocyjnej podczas transmisji na żywo zaprezentowano wygląd, konsolę środkową, kierownicę i inne szczegóły Jingangpao (na rynek chiński). Renomowane chińskie medium motoryzacyjne Tencent Auto uznało go za „nowy model o ogromnej wszechstronności”.

W rzeczywistości, koncern GWM wprowadził na rynek GWM POER i jego podserie, z których wszystkie zdobyły uznanie konsumentów. Największym sukcesem jest wśród nich model Jingangpao (na rynek chiński), który już w trakcie premiery w pełni zademonstrował swoje praktyczne funkcje i zalety.

Należący do nowej generacji segmentu PICKUP model Jingangpao (na rynek chiński) pod wieloma względami przewodzi rynkowym standardom. Jego wygląd zewnętrzny, przestrzeń i wyposażenie zostały zmodernizowane i unowocześnione.

Dzięki prostym, ale wygładzonym konturom i umiejętnemu połączeniu linii prostych i krzywych charakteryzuje się on zdecydowanym wyczuciem stylistycznym. Oprócz klasycznych elementów GWM POER, na froncie modelu Jingangpao (na rynek chiński) znajduje się dużych rozmiarów charakterystyczna krata w kształcie plastra miodu dodająca modelowi wyrazistości. Jego błękitny kolor „dreamy blue” podkreśla witalność i współczesny charakter.

Nowy model oferuje ogromną przestrzeń zapewniającą wygodę użytkownikom. Na przykład bagażnik może zagwarantować efektywny i wygodny transport, zwłaszcza gdy planowana jest przeprowadzka, wyjazd na kemping czy też dowiezienie średnich lub większych półek.

Pomimo maksymalnego obciążenia podczas jazdy Jingangpao (na rynek chiński) nadal wykazuje znakomite osiągi. Jest wyposażony w wyrafinowaną kombinację mocy silnika 2.0T i 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. Z łatwością więc radzi sobie w różnych warunkach drogowych, takich jak podjazdy i zagłębienia terenu. Wyjątkowa moc może dostarczyć kierowcom niezapomnianych wrażeń z jazdy.

Pod względem konfiguracji przy tworzeniu Jingangpao (na rynek chiński) położono nacisk na zastosowanie inteligentnych technologii, w tym automatycznego parkowania, automatycznej klimatyzacji, bezkluczykowego uruchamiania i tempomatu. Podczas jazdy na długich dystansach przy sprzyjających warunkach drogowych kierowca po ustawieniu prędkości może spróbować zwolnić pedał gazu, a wtedy pojazd będzie jechał automatycznie z bezpieczną prędkością.

Premiera Jingangpao (na rynek chiński) będzie miała wpływ na zmianę dotychczasowego wizerunku pickupa jako zwykłej ciężarówki przewożącej ładunki, wypełniając misję GWM PICKUP „polegającej na popularyzacji pickupów na świecie”.

Jingangpao (na rynek chiński) jeszcze w tym roku powinien pojawić się na wielu rynkach, takich jak Arabia Saudyjska i Chile, i wkrótce stanie się jeszcze bardziej popularny na rynku światowym.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1782516/GWM.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.04.2022, 08:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.