Newsletter

Nowy Tomyśl: Przetarg na budowę stadionu

01.03.2023, 23:37aktualizacja: 01.03.2023, 23:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Wizualizacja
Fot. Wizualizacja
Urząd Miejski w Nowym Tomyślu ogłosił drugi przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa stadionu lekkoatletycznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Nowym Tomyślu”.

Przedmiot zamówienia obejmuje:

Budowę stadionu lekkoatletycznego z boiskiem do piłki nożnej, boiskiem do siatkówki, koszykówki, badmintona, tenisa stołowego, placu zabaw, trybun, elementów lekkoatletycznych: bieżnią skok w dal, skok w dal, skok wzwyż, tor do biegów
z przeszkodami, pchnięcia kulą, urządzenia do ćwiczeń, obiekty małej architektury, oświetlenia, utwardzenia, terenu, ciągi piesze i miejsca postojowe wraz z infrastrukturą.

Miejsce oraz termin składania ofert:

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 13 marca 2023 r. do godziny 10:00 dokonując przesłania zaszyfrowanej oferty za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/nowy_tomysl.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 13 marca 2023 r. o godzinie 10:30.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania przetargowego: https://platformazakupowa.pl/transakcja/732956

Gmina Nowy Tomyśl otrzymała dofinansowanie na to zadanie w wysokości 9 999 000,00 zł w ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Projektowany kompleks sportowy stworzy idealne warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Inwestycja nie tylko pozytywnie wpłynie na estetykę i komfort korzystania z obiektu, ale również zachęci jak najwięcej osób do aktywnego spędzania czasu wolnego, kształtowania nowych pasji i zainteresowań.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 01.03.2023, 23:37
Źródło informacji Nowy Tomyśl
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.