Newsletter

OANDA została oficjalnym partnerem marketingowym klubu New York Red Bulls

10.05.2022, 16:57aktualizacja: 10.05.2022, 17:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/OANDA
PR Newswire/OANDA

HARRISON, New Jersey, 10 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- New York Red Bulls ogłosił dzisiaj, że platforma handlowa forex, OANDA Corporation („OANDA”), została oficjalnym partnerem klubu, którego znak pojawił się na rękawie koszulek zespołu od soboty 7 maja, kiedy to piłkarze Red Bulls zmierzyli się z Portland Timbers na własnym obiekcie Red Bull Arena. Nawiązane wieloletnie partnerstwo to dla lidera usług handlu internetowego i zdobywcy wielu światowych nagród pierwsze podejście do świata marketingu sportowego

Logo OANDA pojawiło się na prawym rękawie koszulki oraz na wybranych strojach klubowych. Oryginalne koszulki klubu będzie można kupić w wybranych punktach sprzedaży detalicznej. Naszywka na rękaw pojawiła się także w serii gier wideo FIFA firmy EA Sports.

Poza samym New York Red Bulls, partnerstwo obejmuje również szerszy świat aktywów Red Bull, w tym aktywa związane z zapewnianiem wrażeń i obecnością marki na wybranych wydarzeniach i w produkcjach medialnych Red Bull.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać spółkę OANDA w rodzinie Red Bull – mówi Marc de Grandpré, dyrektor naczelny New York Red Bulls. - Jesteśmy niezmiernie dumni, że jesteśmy pierwszym partnerem spółki OANDA w branży sportowej i już cieszymy się na możliwość szerszego zaprezentowania tej marki na rynku dzięki naszej wyjątkowej i wieloaspektowej współpracy”.

Gavin Bambury, dyrektor generalny OANDA:

„To fantastyczna szansa nawiązania współpracy z New York Red Bulls, jednym z najbardziej inspirujących klubów w lidze Major League Soccer. Nie możemy się doczekać świętowania ich sukcesów na boisku i zaprezentowania światowej klasy marki i platformy OANDA nowym odbiorcom”.

„Dzięki tej umowie sponsoringowej kontynuujemy kształtowanie naszej reputacji jednej z najbardziej zaufanych firm zajmujących się obrotem aktywami i nagradzanej platformy dla klientów poszukujących najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Osiągnięcie najlepszych wyników w obrocie na rynkach i dążeniu do innowacji, aby móc wciąż się poprawiać wymaga wyjątkowego zaangażowania i pasji. Taka jest mentalność zarówno marki OANDA, jak i klubu New York Red Bulls.

New York Red Bulls

Klub New York Red Bulls to jedna z 28 drużyn rywalizujących w amerykańskiej lidze piłkarskiej Major League Soccer (MLS). RBNY, jako jeden z klubów-założycieli MLS, rywalizuje w tej lidze od jej powstania w roku 1996. Red Bulls rozgrywają domowe mecze na stadionie Red Bull Arena (RBA) w Harrison w stanie New Jersey. Ten trzykrotny zwycięzca Tarczy Kibiców MLS jest własnością austriackiego producenta napojów Red Bull, od którego zespół wziął swoją nazwę. New York Red Bulls prowadzi jeden z najlepszych w kraju programów rozwoju młodych piłkarzy, współpracując z lokalnymi organizacjami piłkarskimi w Nowym Jorku i New Jersey, prowadząc szkółki Regional Development Schools i zespoły Red Bulls Academy.

OANDA: od startupu technologicznego do globalnej korporacji 

Założona w 1996 r. OANDA była pierwszą firmą, która bezpłatnie udostępniała dane na temat kursu wymiany walut w internecie i uruchomiła platformę obrotu FX, która pięć lat później przyczyniła się do rozwoju rynku obrotu walutami w internecie. Dziś OANDA Global Corporation, która obejmuje OANDA Corporation i inne podmioty zależne, zapewnia usługi online obejmujące obrót wieloma rodzajami aktywów oraz dane i analitykę walut na potrzeby klientów detalicznych i korporacyjnych, prezentując przy tym ogromne doświadczenie na rynku wymiany walut. Zarządzając regulowanymi oddziałami na dziewięciu z najbardziej aktywnych rynków finansowych świata, firma OANDA Global Corporation konsekwentnie działa na rzecz przekształcania wszystkich aspektów handlu na świecie, pozwalając klientom na obrót globalnymi wskaźnikami rynkowymi, towarami, obligacjami, metalami szlachetnymi i walutami na jednej z najszybszych platform obrotu na rynku.

Transakcje lewarowane obcymi walutami lub innymi produktami spoza rynku regulowanego w oparciu o depozyt zabezpieczający niosą ze sobą wysoki poziom ryzyka i nie są odpowiednie dla każdego. Zalecamy staranne rozważenie, czy ten rodzaj handlu jest odpowiedni dla ciebie przy uwzględnieniu twoich osobistych okoliczności życiowych. Istnieje możliwość, że stracisz więcej, niż zainwestowałeś/aś. Informacje na tej stronie internetowej mają charakter ogólny. Przed rozpoczęciem obrotu, zalecamy skorzystanie z usług niezależnego doradcy finansowego i upewnienie się co do pełnego zrozumienia występujących czynników ryzyka. Handle na platformie internetowej niesie ze sobą dodatkowe czynniki ryzyka. Prosimy zapoznać się z naszą sekcją informacji prawnych.

OANDA Corporation jest podmiotem realizującym zamówienia na zakup lub sprzedaż kontraktów terminowych (FCM, Futures Commission Merchant) i detalicznym dealerem walutowym zarejestrowanym w amerykańskiej agencji Commodity Futures Trading Commission oraz członkiem organizacji National Futures Association. Nr: 0325821. Więcej informacji w zasobach NFA Basic.

#RaiseYourGame

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1812064/RedBulls_OANDA_OutOfStadium_Lockup_Horizontal.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1812065/RedBulls_OANDA_OutOfStadium_LockUp_Vertical_Transparent.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1812066/RBNY_OANDA.jpg

Źródło: OANDA

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.05.2022, 16:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ