Newsletter

Biznes i finanse

Odbyła się 2021 GAC MOTOR International Distributor Conference – międzynarodowa konferencja online dystrybutorów GAC MOTOR zorganizowana pod hasłem przewodnim „Razem łatwiej”

24.02.2021, 14:18aktualizacja: 24.02.2021, 14:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

GUANGZHOU, Chiny, 24 lutego 2021 r. /PRNewswire/ -- dnia 28 stycznia odbyła się organizowana przez GAC MOTOR wielka międzynarodowa konferencja dystrybutorów 2021 International Distributor Conference. Zjednoczeni hasłem przewodnim konferencji „Together, Go Better” („Razem łatwiej”), dystrybutorzy z 26 państw zgromadzili się „w chmurach”, pokonując bariery czasowo-geograficzne, by nawiązać ożywioną interakcję z GAC MOTOR w sieci.

Dzięki dużemu wsparciu, jakie GAC MOTOR otrzymała w 2020 r. od światowych partnerów, grupie udało się wyjść obronną ręką z pandemii i recesji. W ujęciu rok do roku spółce udało się odnotować 18-procentowy wzrost eksportu, co czyni ją jednym z trzech najdynamiczniej rosnących eksporterów samochodowych w Chinach.

W dowód uznania dla doskonałych wyników dystrybutorów GAC MOTOR przyznała nagrodę „Outstanding Distributor Diamond Award” – wyróżnienie trafiło do Al Jomaih Automotive Company. Współpraca produkcyjna Al Jomaih i GAC MOTOR przyniosła w 2020 r. wyśmienite rezultaty na rynku Arabii Saudyjskiej.

Podczas konferencji GAC MOTOR ogłosiła swoje plany na 2021 r. dotyczące wszechstronnego wzrostu polegającego na wzmocnieniu działalności sprzedażowej i przyspieszeniu rozwoju poprzez współpracę z dystrybutorami na całym świecie.

Jeśli chodzi o strategię produktową, GAC MOTOR planuje wprowadzić sześć nowych modeli samochodów, w tym dwa zasilane energią elektryczną. Poza tym w ofercie pojawią się modele dostosowane do regionalnych preferencji.

GAC MOTOR będzie również próbował swoich sił w nowych segmentach, takich jak samochody użytkowe, markowe samochody używane i usługi mobilne w podróży.

Jak podkreślił prezes GAC MOTOR Yu Jun, „grupa GAC MOTOR będzie parła do przodu na wszystkich frontach, dążąc do wzmocnienia swojej pozycji w branży. Będziemy budować pozycję GAC MOTOR jako cieszącej się międzynarodowym uznaniem chińskiej marki w segmentach premium, medium i luksusowym”.

Komentarz dyrektora generalnego GAC MOTOR Zenga He Bina: „GACT MOTOR w dalszym ciągu będzie skupiać się na budowaniu marki poprzez realizację strategii skoncentrowanej na rynku opartej na głównych wartościach marki”.

GAC MOTOR zorganizowała również regionalne konferencje z poszczególnymi dystrybutorami w celu sformułowania szczegółowych strategii biznesowych i rynkowych dla każdego regionu. W ramach tej inicjatywy w dniu 25 lutego odbędzie się konferencja online dystrybutorów w regionie Rosji.

W ramach międzynarodowej konferencji 2021 GAC MOTOR International Distributor Conference spółka GAC MOTOR zaprezentowała swoje ambicje i energię, pokrzepiając wszystkich swoich dystrybutorów i partnerów. W przyszłości GAC MOTOR skupi się na strategicznych rynkach i modelach samochodów, dostarczając klientom wartości płynące z jej marki oraz budując jej reputację. W rezultacie konsumenci będą mogli cieszyć się produktami wyższej jakości i najnowocześniejszą technologią oraz czerpać większą satysfakcję z użytkowania samochodów na co dzień.

Źródło: GAC MOTOR

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.02.2021, 14:18
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ