Newsletter

Biznes i finanse

Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G9, kolejny gadżet Xiaomi o doskonałej jakości za rozsądną cenę

18.06.2021, 09:18aktualizacja: 18.06.2021, 09:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Muchen
Business Wire/Muchen

SHENZHEN, Chiny--(BUSINESS WIRE)-- Xiaomi to marka oferująca inteligentne rozwiązania technologiczne słynące z trwałości i innowacyjności. Gama produktów oferowanych przez Xiaomi obejmuje takie hity sprzedaży, jak smartfony i telewizory charakteryzujące się wysoką jakością i przystępną ceną, znane z „optymalnego stosunku jakości do ceny” i mające „lojalnych wielbicieli Mi”. Niedawno Xiaomi wprowadziło na rynek nowy produkt z kategorii małego AGD – bezprzewodowy odkurzacz Mi Cordless Stick Vacuum Cleaner G9, kolejny gadżet Xiaomi wpisujący się w „tradycję wartości”.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210617005476/en/

1. Wyeliminowanie osiadania włosów na szczotce

Silna końcówka ssąca odkurzacza Mi G9 o mocy 120 AW umożliwia łatwe zasysanie kurzu, odpadów stałych, włosów, płatków śniadaniowych i ziarenek kawy. Włosy znajdujące się na podłodze wsysane są do wlotu końcówki ssącej, gdzie są rozczesywane za pomocą szczotki rolkowej w kształcie litery V i wsysane do rury. Konstrukcja gwarantuje nie tylko doskonałą jakość odkurzania, eliminuje również konieczność usuwania włosów zatrzymanych na końcówce szczotki. Odkurzacz G9 to doskonały wybór dla opiekunów zwierząt.

2. Długa żywotność akumulatora

Po pełnym naładowaniu akumulator o pojemności 2.500 mAh umożliwia pracę ciągłą przez 60 minut. Niewątpliwą zaletą odkurzacza jest łatwość demontażu. Dzięki dodatkowemu akumulatorowi (brak w zestawie) czas pracy na pełnym naładowaniu można wydłużyć do 120 minut. Funkcja ta z pewnością przekona właścicieli zwierząt. Możliwość wymiany akumulatora eliminuje konieczność pozbywania się całego urządzenia w przypadku uszkodzenia akumulatora, co daje długoterminową oszczędność kosztów.

3. Pełna gama akcesoriów

Marka Xiaomi jest znana z prostych i praktycznych rozwiązań, czego dowodem jest szeroka gama akcesoriów. Dzięki małej elektroszczotce, końcówce szczelinowej i miękkiej szczotce 2 w 1, odkurzacz G9 jest w stanie sprzątnąć każdą powierzchnię, w tym klimatyzatory, klawiatury, kanapy i łóżka.

Odkurzacz G9 to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://www.aliexpress.com/item/1005002270994310.html

Wersja źródłowa informacji prasowej jest dostępna na stronie businesswire.com pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210617005476/en/

Źródło: Muchen

KONTAKT:

Taylor Qu

e-mail: bbeng8529@gmail.com

https://www.mi.com/global/product/mi-vacuum-cleaner-g9/overview

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.06.2021, 09:18
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ