Newsletter

Odżywka do rzęs RevitaLash® Advanced świętuje swój powrót na rynek kalifornijski po ponad dekadzie

03.04.2024, 15:06aktualizacja: 03.04.2024, 15:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ RevitaLash Cosmetics
PR Newswire/ RevitaLash Cosmetics

VENTURA, Kalifornia, 3 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Po ponaddziesięcioletniej przerwie wielokrotnie nagradzane i uznane na całym świecie serum do rzęs RevitaLash® Advanced jest ponownie dostępne do zakupu i wysyłki na terenie Kalifornii. Wynika to ze zdjęcia zakazu sprzedaży produktu w Kalifornii, wydanego w wyniku procesu sądowego z prywatnego powództwa na podstawie stanowego prawa o uczciwej konkurencji.

RevitaLash® Cosmetics z radością wznawia sprzedaż odżywki do rzęs w Kalifornii z dniem 3 kwietnia 2024 roku.

„Jako firma rodzinna świętujemy nasz wkład w branżę, którego początek stanowiła bestsellerowa odżywka do rzęs RevitaLash Advanced - powiedział dr Michael Brinkenhoff, założyciel i dyrektor generalny RevitaLash® Cosmetics. - Stworzyłem oryginalną odżywkę do rzęs RevitaLash dla mojej zmarłej żony, Gayle, która udowodniła nam wszystkim, że możliwe jest prowadzenie znaczącego i pełnego pasji życia nawet w obliczu diagnozy przerzutowego raka piersi. Jej postawa jest wciąż inspiracją dla RevitaLash Cosmetics, podobnie jak jej pasja do dzielenia się z innymi. Opracowaliśmy szeroką gamę produktów z myślą o podkreśleniu naturalnego piękna i wewnętrznej siły kobiet”.

Lori Jacobus, prezes i globalny dyrektor ds. marketingu, wyraziła wdzięczność w imieniu całego zespołu, stwierdzając:

„Jako marka, która naprawdę ceni swoich klientów, jesteśmy wdzięczni za ich lojalność wobec RevitaLash Cosmetics w ciągu ostatniej dekady. RevitaLash Cosmetics była i wciąż pozostaje wiodącą na świecie linią produktów do pielęgnacji rzęs i brwi, a także JEDYNĄ marką tego rodzaju opracowaną przez okulistę. Jesteśmy dumni z dziedzictwa naszej marki i przypisujemy nasz sukces oddanej społeczności”.

Kalifornijscy konsumenci mogą znaleźć odżywkę do rzęs RevitaLash® Advanced w wiodących sklepach detalicznych, takich jak Amazon, Nordstrom, Neiman Marcus oraz na stronie internetowej: revitalash.com. Więcej informacji na temat odżywek do rzęs RevitaLash® Advanced i miejsc, w których można je zakupić w Kalifornii, można znaleźć na stronie: revitalash.com.

RevitaLash® Cosmetics

RevitaLash® Cosmetics jest globalnym liderem w opracowywaniu zaawansowanych produktów upiększających do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Kolekcja produktów tej założonej w 2006 r. firmy obejmuje nagradzaną odżywkę do pielęgnacji rzęs RevitaLash® Advanced i odżywkę do pielęgnacji brwi RevitaBrow® Advanced i dostępna jest w gabinetach lekarskich, spa, salonach kosmetycznych i specjalistycznych sklepach w ponad 70 krajach. Spółka RevitaLash® Cosmetics, wspierająca charytatywne inicjatywy na rzecz walki z rakiem piersi, przekazuje część dochodów na programy badawcze i edukacyjne na rzecz społeczności pacjentek zmagających się z tą chorobą, przez cały rok, nie tylko w październiku. Więcej informacji na stronie: www.revitalash.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2377741/revitalash_cosmetics_logo.jpg 

Źródło: RevitaLash Cosmetics

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.04.2024, 15:06
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii