Newsletter

Ogłoszenie o wydarzeniu #VelocitySeries 2.0: dołącz do świata opartej na danych sztuki, którą można dzielić – ekskluzywna transmisja na żywo organizowana przez Bybit z udziałem Oracle Red Bull Racing

19.04.2024, 09:23aktualizacja: 19.04.2024, 09:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 19 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, i Oracle Red Bull Racing (ORBR), wielokrotny zdobywca tytułu mistrza świata Formuły 1™, ogłosił dzisiaj ekskluzywną transmisję na żywo, która odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. o 14.00 czasu UTC, zapraszając miłośników sztuki do zanurzenia się w fascynujący świat sztuki opartej na danych i trendów NFT. Wydarzenie na żywo zapewnia interesujące treści i możliwość zdobycia wspaniałych nagród, m.in. upragnionego Velocity Pass 2.0.

Poznaj uczestników panelu Velocity Series 2.0 Powerhouse Panel:

- Max Wu, Bybit Web3: zdobądź informacje z pierwszej ręki od zespołu Bybit Web3.

- Dan Mitchell, Oracle Red Bull Racing: zanurz się w świecie Formuły 1 razem z członkiem mistrzowskiego zespołu.

- Federica z AOI (ArtOnInternet): poznaj efekty połączenia sztuki i technologii dzięki jednej z czołowych ekspertek z AOI.

- Pop Punk z DN-404 (Divisible NFT-404): zajrzyj w przyszłość NFT za sprawą twórcy przełomowego hybrydowego standardu tokenów niewymienialnych (NFT).

Wyjątkowe ogłoszenia i gorące tematy:

- Świętuj 20 lat triumfu Oracle Red Bull Racing: przekonaj się, jak wygląda połączenie najnowocześniejszej technologii i ekspresji artystycznej, świętując dwudziestolecie sukcesów Oracle Red Bull Racing.

- Rewolucja za sprawą dzielonych NFT Bybit: bądź wśród pierwszych świadków wprowadzenia przełomowych dzielonych NFT, które stworzą nowe możliwości dla twórców i kolekcjonerów.

- Przyszłość NFT w 2024 r.: poznaj trendy i innowacje, które mogą zmienić środowisko NFT w tym roku.

Nie przegap darmowych rozdań

Osoby, które dokonają wcześniejszej rejestracji i wezmą udział w naszym quizie, będą mogły wygrać Velocity Pass 2.0 – złoty bilet do ekskluzywnego wydarzenia NFT. To jeszcze nie wszystko! Dołącz do nas na żywo, aby uzyskać dostęp do kolejnych możliwości i zgarnąć wspaniałe nagrody.

Zajmij miejsce na linii startu! Zarejestruj się już teraz na https://i.bybit.com/1ANEab3X.

#Bybit / #TheCryptoArk / #BybitWeb3

Bybit Web3

Bybit Web3 to nowe oblicze otwartości w świecie zdecentralizowanych finansów i ekosystem dla każdego, który charakteryzuje się większą prostotą, otwartością i równością. Zapraszamy budowniczych, twórców i partnerów w przestrzeni blockchain, nie tylko entuzjastów kryptowalut, ale także osoby chcące spróbować swoich sił w tej dziedzinie, aby dołączyły do społeczności, która liczy obecnie ponad milion użytkowników portfela i ma ponad 10 głównych partnerów ekosystemowych.

Bybit Web3 zapewnia kompleksowy pakiet produktów Web3 zaprojektowanych tak, aby dostęp, wymiana, gromadzenie i pomnażanie zasobów Web3 było możliwie najprostsze i jak najbardziej dostępne. Nasze portfele, rynki i platformy działają w oparciu o zabezpieczenia i wiedzę specjalistyczną, dzięki którym Bybit znalazł się w pierwszej trójce giełd kryptowalutowych na świecie, ciesząc się zaufaniem 25 milionów użytkowników.

Przyłącz się do rewolucji już teraz i otwórz się na przyszłość Web3 z Bybit.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com.

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych.

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2380053/VelocitySeries_2_0_Launch_Alert_Dive_The_Era_Data_Driven_Divisible.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2311075/4633194/Bybit_Web3_Logo.jpg 

Źródło: Bybit 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.04.2024, 09:23
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii