Newsletter

Ogólnoświatowa sprzedaż HAVAL przekroczyła 7 milionów egzemplarzy

19.11.2021, 09:25aktualizacja: 19.11.2021, 09:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 19 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Koncern GWM przeprowadził ostatnio kampanię w celu uczczenia 7 milionów sprzedanych egzemplarzy pt. „HAVAL 7Million Celebration-Drive Beyond” w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku i Twitterze. Firma poinformowała właścicieli samochodów na całym świecie o osiągnięciu globalnej sprzedaży HAVAL na poziomie ponad 700 milionów egzemplarzy.

W tej kampanii zdjęcia przedstawiające międzynarodowych właścicieli samochodów HAVAL z ich pojazdami są wykorzystywane jako prototyp do tworzenia artystycznych ilustracji. Do tej pory kampania wywołała dyskusję i zwróciła uwagę na HAVAL wśród użytkowników w Rosji, Australii, Arabii Saudyjskiej i innych krajach.

Kampania „HAVAL 7Million Celebration-Drive Beyond”

W rzeczywistości oprócz wspomnianej kampanii, HAVAL organizuje szereg działań dla użytkowników na całym świecie, dla których marka stała się ważną częścią ich życia. Na przykład, firma nawiązała współpracę z IRONMAN, popularnymi zawodami triathlonowymi w Australii, aby propagować zdrowy styl życia wśród swoich użytkowników. Sponsorowała również rosyjską drużynę DOTA 2 VP, pozyskując klientów, którzy kochają e-sport.

HAVAL od lat jest najlepiej sprzedającą się marką SUV w Chinach. Od momentu, gdy sprzedano po raz pierwszy 500 pojazdów do Włoch w 2006 roku, osiągnięto roczną sprzedaż na poziomie ponad 30000 w 2011 roku. Świadczy to o tym, że HAVAL już dekadę temu położył fundamenty pod swoją ogólnoświatową sprzedaż.

Koncern GWM z biegiem lat dokonał pewnych optymalizacji swoich modeli. W tym roku wprowadził na rynek międzynarodowy HAVAL JOLION, HAVAL H6 3 generacji, HAVAL H6 HEV oraz kolejne nowe produkty.

„Z całą pewnością ten model jest stylowy i reprezentuje pozytywne nastawienie do życia dzięki wyróżniającemu się niebieskiemu kolorowi – powiedział rosyjski właściciel HAVAL JOLION. - HAVAL H6 to maszyna jak żadna inna, wyjątkowo wszechstronna, komfortowa i z mocnym silnikiem, sam go posiadam i pojazd ten potwierdził swoją wartość” – powiedział Mario Arias z Australii.

HAVAL został oceniony, jako „Lider Chińskiej Marki” przez Za Rulem, najbardziej autorytatywne media motoryzacyjne w Rosji; zdobył 16. nagrodę National 2021 SUV Award przyznawaną przez 4X4 Club. Został również doceniony jako najlepszy z dotychczasowych chińskich samochodów w Australii przez australijskie media Carsales po przeprowadzeniu jazdy testowej.

HAVAL stał się najchętniej wybieranym modelem przez użytkowników w Australii, Rosji i Afryce Południowej. Po eksploracji rynków wschodzących, takich jak Tajlandia, Arabia Saudyjska i Brunei, udało się rozwinąć sieć sprzedaży obejmującą ponad 50 krajów i regionów na całym świecie.

Wszystko to znakomicie tłumaczy, z jakiego powodu HAVAL osiągnął sprzedaż ponad 700 milionów pojazdów.

Według oficjalnego komunikatu GWM nowe modele, takie jak HAVAL Dagou i HAVAL H6S zadebiutują na świecie w przyszłym miesiącu, co stanowi kolejną elektryzującą wiadomość.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1691925/image_1.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.11.2021, 09:25
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ