Newsletter

Biznes i finanse

Open Eyes Economy Summit po raz czwarty w Krakowie

18.10.2019, 11:04aktualizacja: 18.10.2019, 11:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Open Eyes Economy Summit
Open Eyes Economy Summit
Już 19-20 listopada 2019 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się czwarta edycja Open Eyes Economy Summit. Kongres ten to prawdziwy tygiel nowych idei - rodzaj współczesnej agory gromadzącej wszystkich otwartych na dialog. To niepowtarzalna okazja, by zetknąć się z najważniejszymi i najgorętszymi trendami we współczesnej myśli społecznej i ekonomicznej oraz spotkać inspirujących ludzi ze świata biznesu, nauki, kultury i sztuki.

Podczas Open Eyes Economy Summit odbywają się rozmowy o nowym modelu ekonomicznym, który może być receptą na kryzysy gnębiące współczesne społeczeństwa. Poruszane są tematy takie jak: odpowiedzialność społeczna, przyszłość wolnego rynku, demokracja czy ekologia. Prowadzone są dyskusje o odpowiedzialnym projektowaniu przyszłości społecznej i ekonomicznej. Odbywający się w listopadzie Open Eyes Economy Summit to za każdym razem kulminacja całorocznej pracy intelektualnej i organizacyjnej. Jego niezwykła atmosfera wynika z różnorodności, otwartości i zaangażowania ludzi, którzy go tworzą. Wszystko po to, by promować oparte na wartościach społecznych podejście do gospodarki i stworzyć miejsce wymiany myśli i doświadczeń. Pomysłodawcami wydarzenia są Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony.

OEES składa się z czterech bloków tematycznych: FIRMA-IDEA, MARKA-KULTURA, MIASTO-IDEA, ŁAD MIĘDZYNARODOWY. Wśród poruszanych tematów znajdą się: „Świat (bez) pracy”, „FIRMA-IDEA jako fabryka wiedzy: kompetencje gospodarki cyfrowej”, „Overtourism”, „Sprawiedliwość terytorialna w relacji miasto - wieś”, „Odpowiedzialne marki kontra misselling i konsumeryzm”, „Kultura jako sposób wyjścia z kryzysu”.

Formuła kongresu odzwierciedla jego filozofię - jest otwarta, żywa, dynamiczna. W trakcie wydarzenia trwają potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne, pogłębiające oraz sesje specjalne „battle points”. Można także odwiedzić „meeting points” - kameralne miejsca, w których uczestnicy kongresu mogą zadać pytania wybranemu prelegentowi. Wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk i wybitnych osobistości. Będą to m.in.: Alberto Acosta, prof. Jerzy Bralczyk, Tom Keneally, Tom Phillips, Brunon Bartkiewicz, Dominika Bettman, Adam Wajrak czy Areta Szpura. Oprócz szczytu, co roku odbywa się Open Eyes Festival, który skupia projekty artystyczne organizowane wokół kongresu.

Rejestracja na Open Eyes Ecomony Summit jest już otwarta. Bilety można nabyć przez stronę www.oees.pl.

Akredytacje dziennikarskie dostępne są pod adresem: media@oees.pl.

Open Eyes Economy Summit odbywa się w Krakowie od 2016 roku i gromadzi wybitne osobistości ze świata nauki, ekonomii, kultury. To kongres poświęcony ekonomii opartej na wartościach społecznych. W tym roku odbędzie się on 19-20 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Miastem gospodarzem czwartej edycji OEES jest miasto Kraków, a partnerem głównym województwo Małopolskie. Głównymi patronami medialnymi wydarzenia są: „Dziennik Gazeta Prawna”, Interia.pl i RMF FM.

KONTAKT:

Joanna Kowieska

e-mail: media@oees.pl

e-mail: j.kowieska@eskadra.pl

tel. + 48 664 469 278

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 18.10.2019, 11:04
Źródło informacji Open Eyes Economy Summit
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ