Newsletter

Opoka TFI: jesteśmy przed dużym ruchem kierunkowym na aktywie metali szlachetnych

21.06.2022, 10:55aktualizacja: 21.06.2022, 11:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP/M. Kmieciński
Fot. PAP/M. Kmieciński
„Patrząc na otwarte pozycje, na pozycje różnego rodzaju grup spekulantów, na sentyment, który jest na tym rynku i to, jak paradoksalnie dobrze zachowała się ta grupa aktywów przy rosnących stopach procentowych i rosnącym dolarze, wydaje się, że ten duży ruch kierunkowy będzie na metalach szlachetnych” - wskazał Tomasz Tarczyński, prezes zarządu Opoka TFI podczas poniedziałkowej debaty PAP Biznes z cyklu „Strategie rynkowe TFI – perspektywy, wyzwania, zagrożenia”.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.06.2022, 10:55
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii