Newsletter

Otwarcie Chińskich Międzynarodowych Targów Transportu Kolejowego i Produkcji Urządzeń Kolejowych 2023 w Zhuzhou

11.12.2023, 09:24aktualizacja: 11.12.2023, 09:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/The Publicity Department of Zhuzhou City
PR Newswire/The Publicity Department of Zhuzhou City

ZHUZHOU, Chiny, 8 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- W dniach 8-10 grudnia 2023 w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym i Wystawienniczym w Zhuzhou odbywają się Chińskie Międzynarodowe Targi Transportu Kolejowego i Produkcji Urządzeń Kolejowych 2023 („Targi”). Podczas wydarzenia zostanie opublikowana „Deklaracja z Xiangjiang w sprawie dwutorowej redukcji emisji CO2 w sektorze transportu kolejowego”.

Według Wydziału Promocji miasta Zhuzhou targi są jedynym branżowym wydarzeniem międzynarodowym w dziedzinie produkcji urządzeń do transportu kolejowego w Chinach. W tym roku targi odbywają się pod hasłem „Inteligentna kolej transportem przyszłości” i bierze w nich udział 447 przedsiębiorstw. Obszar wystawienniczy wynosi 54 tys. m2, a wydarzenie obejmuje 5 wystaw tematycznych: produkcja urządzeń do transportu kolejowego, kluczowe części i surowce w transporcie kolejowym, prezentacja osiągnięć transportu kolejowego w prowincji Hunan i przyszłość transportu kolejowego, inteligentne systemy obsługi i utrzymania oraz doradztwo projektowe.

Zaproszenie na targi otrzyma ponad 1200 ważnych gości z krajowych i zagranicznych firm po obu stronach łańcucha produkcji z sektora transportu kolejowego, instytucje badawcze, uniwersytety i szkoły wyższe, a wydarzenie ma odwiedzić około 60 000 osób. Do prominentnych gości zaliczają się przedstawiciele firm Caterpillar, Corning, CRRC i pozostali międzynarodowi i krajowi liderzy w branży, a także ponad 300 przedsiębiorstw działających w głównych ogniwach transportu kolejowego, którzy zaprezentują nowe technologie, produkty i usługi.

Zhuzhou, położone na środkowym wschodzie prowincji Hunan, jest jedynym miastem pilotażowym zarówno dla strategicznego rozwoju wschodzącej aglomeracji przemysłowej w zakresie produkcji sprzętu do transportu kolejowego oraz dla budowania marki regionalnej krajowego klastra przemysłowego w Chinach. W ostatnich latach dzięki intensywnym działaniom na rzecz rozwoju klastra przemysłowego urządzeń do transportu kolejowego uzyskano efekt agregacji, który umożliwia „wytworzenie dziesiątek tysięcy części do lokomotyw w czasie, jaki zajmuje wypicie filiżanki kawy”. Wiele produktów wytworzonych w Zhuzhou, m.in. lokomotywy elektryczne, międzymiastowe elektryczne zespoły trakcyjne, miejskie pojazdy kolejowe, inteligentna kolej i produkty pochodne urządzeń do transportu kolejowego, jest z powodzeniem sprzedawanych w przeszło 100 krajach i regionach w Europie, Azji Południowo-Wschodniej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i Azji Centralnej, stanowiąc 27% globalnego rynku i zajmując pierwsze miejsce na świecie pod względem udziału w rynku.

Linki do załączników graficznych:

Link: https://iop.asianetnews.net/view-attachment?attach-id=443672

Podpis: Otwarcie Chińskich Międzynarodowych Targów Transportu Kolejowego i Produkcji Urządzeń Kolejowych 2023 w Zhuzhou 8 grudnia

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2296436/Exposition.jpg

Źródło: The Publicity Department of Zhuzhou City

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.12.2023, 09:24
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ