Newsletter

Partnerstwo Interrail i Grimaldi Lines zyskuje nowy wymiar

28.08.2014, 15:36aktualizacja: 28.08.2014, 15:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Pasażerowie InterRail mogą skorzystać ze zniżki nawet do 40% na przejazdy promem w Europie. Partnerstwo pomiędzy Grimaldi Lines i InterRail ewoluowało - teraz pasażerowie InterRail mają do dyspozycji jeszcze wyższe zniżki na przejazdy promem między Hiszpanią, Grecją, Sycylią i Sardynią.

UTRECHT, Holandia, 1 września 2014 /PRNewswire/ Od 1 września 2014 r. Grimaldi Lines, partner InterRail ds. promocji, oferuje 20% zniżki na przejazdy promem i 10% zniżki na dodatkowe udogodnienia takie jak fotele Pullman, kuszetki i kabiny dla podróżnych korzystających z usług InterRail, którzy kupili bilet tego dnia lub później. Zniżki dotyczą rezerwacji standardowych i niestandardowych oraz obowiązują również poza sezonem, dzięki czemu pasażerowie zyskują jeszcze więcej, korzystając ze zniżek do 40% przy rezerwacji przejazdu promem od 15 września do 21 grudnia 2014 r. Podróżni, którzy kupili bilety InterRail Pass, mogą dokonać rezerwacji i otrzymać specjalne zniżki za pośrednictwem punktów obsługi klienta Grimaldi i w punktach sprzedaży we Włoszech i Hiszpanii. Więcej informacji na stronie: http://www.grimaldi-lines.com.

Spółka Grimaldi Lines, należąca do Grimaldi Group, to jedna z najważniejszych europejskich firm transportowych, która oferuje różnorodne usługi umożliwiające przejazd promem do najpopularniejszych wśród turystów miejsc w regionie Morza Śródziemnego. Udogodnienia i usługi dla pasażerów standardem przypominają te oferowane na statkach rejsowych, a należą do nich restauracje a la carte, bary, kasyna, centra zakupowe, baseny, gabinety odnowy biologicznej, a także centra rozrywkowe. Wygodne kabiny zapewniają dobry sen, aby po podróży pasażerowie byli wypoczęci i gotowi do zwiedzania.

Szczegółowe informacje na temat żniżek Grimaldi Lines i pozostałych zniżek podróżni InterRail mogą uzyskać korzystając z aplikacji Rail Planner. Ta bezpłatna aplikacja działająca w trybie offline zawiera rozkłady jazdy europejskich linii kolejowych oraz przydatne informacje na temat krajów uczestniczących w programie. Więcej informacji na stronie: http://www.eurailgroup.org/railplanner.

Sprzedaż biletów InterRail prowadzą lokalne koleje europejskie; można je również nabyć na stronie: http://www.interrail.eu.

Grupa Eurail G.I.E., założona w 2001 r., zajmuje się marketingiem i zarządzaniem związanym z biletami InterRail Pass i Eurail Pass zapewniającymi swobodę podróżowania koleją po całej Europie. Organizacja ta, z siedzibą w Utrechcie (Holandia), stanowi w całości własność trzydziestu partnerskich przedsiębiorstw kolejowych i spedycyjnych. Oprócz tego, Grupa posiada o wiele więcej partnerów w postaci hoteli, przedsiębiorstw transportowych i muzeów, które oferują swoje usługi dla posiadaczy biletów kolejowych po obniżonych cenach lub bezpłatnie.

Strona internetowa Eurail Group: http://www.eurailgroup.org

Źródło: Eurail Group G.I.E.

KONTAKT:

Christina Maier

tel. + 31(0)30-7508-396

e-mail: c.maier@eurailgroup.org

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.08.2014, 15:36
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ