Newsletter

PEKAO BANK HIPOTECZNY SA (72/2024) Powiadomienie o transakcji na instrumentach finansowych Pekao Banku Hipotecznego S.A. dokonanych przez Bank Polska Kasa Opieki S.A.

11.06.2024, 14:13aktualizacja: 11.06.2024, 14:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 72/2024

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Pekao Bank Hipoteczny S.A. z siedzibą w Warszawie ("Bank") przekazuje w załączeniu powiadomienie o transakcji dokonanej na instrumentach finansowych Banku przez Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.06.2024, 14:13
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ