Newsletter

Biznes i finanse

Pekao TFI: nie jesteśmy fanami inwestycji na rynkach wschodzących

23.06.2022, 09:00aktualizacja: 23.06.2022, 09:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
„Nie jesteśmy fanami inwestycji na rynkach wschodzących, dlatego że rynki te są uzależnione od cen surowców, a w przypadku cen żywności to jest być albo nie być dla dużej części społeczeństw rynków wschodzących, więc tam może to powodować wzrost napięcia politycznego i społecznego” - zaznaczył Dariusz Kędziora, dyrektor zespołu zarządzania instrumentami dłużnymi Pekao TFI podczas poniedziałkowej debaty PAP Biznes z cyklu „Strategie rynkowe TFI - perspektywy, wyzwania, zagrożenia”.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 23.06.2022, 09:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ